Каша Сальцова, “Крихітка”: Поруч з такою легендою, як Андрій, я почуваюся анекдотом

1 березня 2011 р.

Фронтвумен гурту “Крихітка”, молода та перспективна Каша Сальцова розповіла про захоплення своїм партнером Андрієм Соколовим, війни з ним та власні сумніви щодо участі в шоу „Зірка+Зірка”.

 

 Ви зазвичай не берете участь у телевізійних шоу. Хто вас вмовив зробити виключення для проекту “Зірка+Зірка”?

Нам потрібно було легалізувати статус зірки – це я кажу як продюсер. Як артист я хочу сказати, що дуже довго перебуваю в одному ліричному амплуа, і це для мене свідомий ризик – спробувати щось кардинально інакше. Я чудово розуміла, що буде дискомфортно, скоріше за все, що я зіткнуся з шоу-бізнесом як в його найкращих, так і в найгірших проявах, що, можливо, будуть ситуації, з яких я не буду знати, як виходити. Але як артисту мені було цікаво, і коли мені сказали, хто буде моїм партнером, я зрозуміла, що з цього може щось вийти. Для мене це корисний досвід, адже мені ще потрібно багато чому вчитися. Ми дуже довго вагалися. Спочатку дзвонили і хотіли відмовитися, адже ризикують обидві сторони. Продюсери проекту – запрошуючи нове обличчя, можливо, маловідоме аудиторії шоу. Ми – беручи участь у такій передачі, яка досить далеко від наших уявлень про творчу діяльність. Адже проект двомовний, дуже в дусі 80-х, бо артисти тут мають вже неактуальний термін давнини.

Ви маєте на увазі учасників першого сезону?

Сальцова_6
“Крихітна” Каша Сальцова та актор Андрій Соколов
Їх, зокрема. Єдині хто – Вася Фролова і Ваня Дорн знайшли нові хіти нашого покоління. Саме через те, що в шоу були композиції мого покоління, я власне погодилася. Але нарвалася на те, що половина репертуару була забракована, мовляв, люди не знають таких пісень, як “Creep” гурту Radiohead. Втім, я дуже рада, що відвоювала пісню у виконанні групи “Сплін”, і дуже вдячна Андрію, що ми розпочали свою участь в шоу саме цією композицією. Він, як може, проявляє до мене лояльність, я йду назустріч, але нам важко.

Андрій Соколов – дуже талановитий та досвідчений актор. Чи важка він людина у спілкуванні?

Він приємна, розумна, доросла людина. Як будь-який чоловік, він окреслює територію, якою не буде поступатися. Як дорослий професіонал, який стоїть поруч практично з ніким на даний момент в його розумінні, адже він вперше мене побачив і не знає моїх пісень, він поводиться не як брат, не як батько, не як вчитель. Можна сказати, що ми придивляємося один до одного, це по-своєму романтичні стосунки. Хоча поруч з такою легендою, як Андрій, я почуваюся анекдотом.

В чому, на вашу думку, сильні та слабкі сторони вашого дуету?

Ми дуже різкий контраст, найбільший контраст на цьому проекті. Це дає нам певні переваги і водночас створює цілу купу проблем.

Що особисто вам найважче вдається? Російськомовний репертуар, можливо, якісь акторські перевтілення?

Танці, особливо одночасно зі співом. Тобто я звикла рухатися під свою музику так, як мені хочеться, а не так, як того від мене вимагає хореограф. З координацією в мене поки що погано. Що ще? Я соромлюся, наприклад, розмовляти з Леонідом Агутіним. Я розумію, що він – композитор, який увійде в історію російської поп-музики в найкращому розумінні цього словосполучення. Або Тетяна Лазарєва – це моя улюблена пара на проекті, я буду вболівати за них, якщо буду його дивитися. В моєму уявленні вони лідирують. Крім того, дуже багато сторонніх людей – для мене це стрес. Багато незнайомих людей, які намагаються щось донести до мене, але, на жаль, все більше відволікають.

А ваш партнер? З ним виключно мирні стосунки?

Якби ж то! В нас бувають справжні творчі конфлікти, коли на допомогу приходить лише валеріанка. Наприклад, в постановці одного з номерів кожен з нас мав свою історію, і ми по черзі намагалися донести її режисеру Олексію Залевському. Він нас вислухав і запропонував свій варіант: відмовитися від будь-яких сюжетів, з чим нам довелося погодитися. Так що в нас поки що нічия.

Коли виникають сварки, хто першим іде на примирення?

Наші адміністратори. Коли виникають конфлікти, воюючі сторони спочатку намагаються домовитися на нейтральній території. Під час останньої сварки я навіть пожалілася продюсерам шоу. Мені здається, проекту не вистачає психоаналітика.

 

 

 

Джерело: ТСН

Залишити коментар

Filed under "2011-2013", "Крихітка", Кольцова Олександра (Крихітка)

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s