Гелен Міррен, голівудська актриса: Ми всі – брехуни

23 жовтня 2019 р.

На широкі екрани вийшла драма Білла Кондона “Ідеальна брехня”, головні ролі в якій зіграли Гелен Міррен і Ієн Маккеллен. Прем’єра в Україні була 14 листопада 2019.

 

Сюжет фільму “Ідеальна брехня”:

Професійний шахрай зі стажем Рой Кортні ледь вірить своїй удачі, коли знайомиться в мережі з багатою вдовою Бетті Макліш. Жінка досить швидко пускає його в свій дім і своє життя. Зачарувавши вдову і отримавши доступ до всіх її ресурсів, Рой ловить себе на тому, що вона йому не байдужа. Тепер те, що повинно було б стати черговим шахрайством, перетворюється в небезпечну прогулянку над прірвою в його житті.

Дивитися трейлер “Ідеальна брехня” онлайн – відео:

З нагоди виходу фільму “Ідеальна брехня” Гелен Міррен ексклюзивно для “Сьогодні” розповіла про свою роль, непрості зйомки в драмі, а також зізналася, що бреше “по-білому” мільйон разів на день – як самій собі, так і іншим людям.

Чи є серед ваших улюблених фільмів пригодницькі трилери?

Їх багато, навіть дуже. Це мої улюблені фільми. Я дуже люблю гарні історії, коли при перегляді є почуття “ну я такого точно не очікував”. Зазвичай же, коли дивишся фільм, думаєш: “О, а ось він скоро помре” або “О, вони точно в кінці будуть разом”. Частенько буває, що майже з самого початку ви можете передбачити, що ж станеться з головним героєм. Я люблю такі фільми, де це зробити неможливо, люблю, коли є несподівані повороти. Якщо я клацаю канали і потрапляю на хороший трилер, я його обов’язково дивлюся. Крім того, я потім можу переглядати його знову і знову.

Як вважаєте, чи правда, що у кожної людини є свої таємниці?

Так, без жодних сумнівів. Адже у кожного з нас є публічне і особисте життя, чи не так? У кожного з нас. У нас є повністю наше, приватне життя, є сімейне життя, а є публічне, робоче. І я думаю, що в особистому житті неминуче з’являються секрети. Можуть бути такі таємниці, про які ви навіть не підозрюєте. На підсвідомому рівні, які поховані настільки глибоко, поки який-небудь випадок в житті не проявить їх. Ми дуже, дуже, ну дуже складні істоти, правда ж? І ми всі – брехуни. Ну, я маю на увазі, що намагаюся не брехати свідомо, але брешу “по-білому” мільйон разів на день – як самій собі, так і іншим людям (сміється).

Фото: Getty Images

Що вам подобається у вашому персонажі Бетті?

Мені подобаються її розум, доброта, почуття співпереживання і виняткова порядність. Але що мені дійсно сподобалося в персонажі, так це те, що вона повністю задіяна у все, що відбувається. У фільмі вона не стоїть осторонь, спостерігаючи, як розвивається історія, як це часто буває з жіночими персонажами, особливо жінками у віці. Моя героїня – в центрі історії. Саме це дійсно змусило мене знятися в цьому фільмі.

З точки зору Роя і Бетті, чи можна сказати, що нові стосунки – це ідеальний випадок, коли можна провернути аферу, якщо є така мета? Ви швидко зближуєтеся, змовляєтеся. У такому випадку між людьми виникає велика довіра. Ви згодні?

Так, легко зловживати людською довірою. Думаю, що довіра у людей – це їх стан “за замовчуванням”. Я страшенно довірлива. Мій чоловік часто злиться з цього приводу, тому що я дуже і дуже довірлива. Але, як мені здається, так жити набагато приємніше, ніж бути постійно занадто підозрілим, недовірливим до людей і їх мотивації. “Вони говорять правду?”, “Це дійсно коштує таких грошей?”, “Чи не намагаються мене обдурити?”. Знаєте, це дуже виснажливо. Набагато легше бути довірливим. І так, це іноді повертається вам бумерангом і “кусає” вас за бочок. Але, в основному, всі люди дуже порядні … Поки вони не стають абсолютними монстрами.

Хімія в стосунках дуже важлива в цьому фільмі. Як би ви описали взаємини з виконавцем головної ролі, вашим колегою Ієном Маккелленом?

Думаю, що наші з Ієном стосунки побудовані на всіляких речах, які тільки можуть існувати, якщо ви пережили те, що пережили колись ми. Ми обоє починали з класичного театру. Ми жили і працювали в театрі багато років. Крім цього, у нас в обох була серйозна кар’єра в кіно тривалий час. Насправді, ми лише одного разу працювали разом, це було на Бродвеї. Але ми, можна сказати, “плавали в одному морі”, були в одному човні довгий час. І ця історія і зробила наші стосунки такими, якими вони є.

Фото: Getty Images

Чи могли ви розслабитися і посміятися разом після напружених сцен?

Ой, я завжди можу розслабитися і посміятися. Є певні фільми і сцени, з яких дійсно не хочеться виходити чисто психологічно. Морально ти повинен в якійсь мірі залишатися в цьому світі. Але я ніколи “не приношу” цей стан додому. Я завжди зберігаю його в своєму акторському трейлері на знімальному майданчику. Виконуючи деякі ролі, ти просто зобов’язаний бути сконцентрованим. Тому в таких випадках я просто мовчу, або, знаєте, забиваюся в куток, спокійно вчу свої репліки. Виконуючи інші ролі, ти можеш базікати, сміятися, жартувати і добре проводити час, а потім просто повернутися на знімальний майданчик і почати працювати.

Для ролі Бетті вам потрібно було морально занурюватися в інший світ або можна було розслабитися і повеселитися?

Це залежало від того, яку саме Бетті я грала. Були такі моменти, коли потрібно було постійно відповідати певному образу мислення, а були і такі сцени, де, знаєте, взагалі не було потрібно занадто багато думати.

 

 

 

 

Джерело: Сьогодні

 

Залишити коментар

Filed under "2014-2020"

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s