Марина Круть йде до фіналу Нацвідбору-2020. Батьки плачуть, адже вона – просто дівчинка з Хмельницького

9 лютого 2020 р.

8 лютого в Києві відбувся перший етап Національного відбору на Євробачення-2020. Його фавориткою стала бандуристка Марина Круть (KRUTь), якій цього вечора максимальний бал віддали і члени журі, і глядачі. Її конкурсна пісня “99” здавалася занадто казковою для строкатого конкурсу, сама ж Марина розраховувала лише на середні оцінки, адже вона – “проста дівчина з Хмельницького”. Відразу після оголошення результатів півфіналу співачка відповіла на кілька запитань редакції theLime.

– Марино, вітаємо. Як тобі підсумки вечора?

Дякую. Підсумки – фантастика! Як я і казала, ніхто не ставив на мене. Моя історія дуже проста. Історія звичайної дівчини з Хмельницького, яка приїхала до Києва. До останнього ставили на більш відомих виконавців з перспективами. Мені здавалося, що я була дуже андеграундною на їх фоні. А тут мене так підтримали. Ці бали – просто фантастика. Чесно. Я була впевнена, що буде четвірка або трохи вище, але не вісім.

– Що з номером? Чи плануєш вносити якісь корективи до фіналу?

Так, номер змінимо, але поки деталі розкривати не буду. Але в цілому сподіваюся, що ми роздуємо його ще більше. І чим більше, тим краще.

– Візуально?

Візуально, інструментально, вокально. Все пропрацюємо.

– Сильно хвилювалася чи здалося?

Хвилювалася, дуже. Всі хвилювалися. Голос тремтів, руки тряслися. Для мене просто все це нове. Але у порівнянні з іншими шоу, в яких я брала участь, здається, що впоралася. І з найвищою нотою, яку боялася як вогню, теж впоралася. Все вдалося.

– Що думаєш про коментарі членів журі?

Я погоджуюся з усім сказаним. Ці поради дуже цінні для мене, правда. Сподіваюся, що нам вдасться все це врахувати, тому що це поради професіоналів з великим досвідом. Нерозумно було б просто ігнорувати їх.

– У фіналі буде вже явно складніше, але підсумки сьогоднішнього вечора мають надати тобі впевненості, згодна?

Чесно скажу, я намагалася робити все, аби не думати про фінал. Зараз він звалився як сніг на голову, і поки я не встигла ще обміркувати це абсолютно. Одне знаю точно: моя справа залишається незмінною – вийти і зробити те, що зробила сьогодні.

– Батьки дивляться ефір? Вони вже в курсі його підсумків?

Звичайно. Дивляться і плачуть. І я з ними плачу. Просто ридають.

– Кого повезеш з собою на Євробачення у разі перемоги?

Всіх своїх. Всіх, хто пройшов зі мною цей шлях. Це моя команда. Хочеться сісти вже в літак і сказати: “Фух! Ну, полетіли!”

– Цього року це простіше здійснити, адже з фінансами обіцяють допомогти.

Так, ми сподіваємося, що все витягнемо. А якщо ні, то нам доведеться продати цю або цю [сміється і вказувати на нирки]. Ну або когось із команди. Побачите, що з Троєщини хтось зник, а потім знайшовся без нирки – це хтось із нас. Якщо що, я жартую. Емоції переповнюють. Дякую всім велике за підтримку!

  • Нагадаємо, за квиток до фіналу 8 лютого боролися перші вісім учасників Нацвідбору. Разом з Мариною Круть 22 лютого за право представляти Україну в Нідерландах також позмагаються співачка Jerry Heil та гурт Go-A.
  • У другому півфіналі 15 лютого виступлять наступні вісім артистів – гурти MOONZOO feat. FMF Sure та FO SHO, виконавці Еліна Іващенко, Олександр Порядинський, GARNA, KHAYAT, David Axelrod та проект TVORCHI.

 

 

 

 

Джерело: Апостроф

Залишити коментар

Filed under "2014-2020"

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s