Володимир Балух, колишній в’язень Кремля: Кримчани готові до акцій протесту

24 січня 2020 р.

Володимир Балух – один з найвідоміших представників українського опору в Криму. Від початку анексії півострова переслідувався російською окупаційною владою, був ув’язнений за сфабрикованою справою. Реальною підставою переслідування Балуха окупантами був український прапор, який Володимир вивісив на своєму будинку.

 

До Дня Соборності України Володимир Балух розповів про те, що відчувають зараз проукраїнські громадяни в Криму та закликав владу не здавати національних інтересів та захистити наших громадян в окупації.

– Пане Володимире, що б Ви хотіли побажати нашому народу на День Соборності й напередодні 6-ї річниці перемоги Революції Гідності?

– Я хотів би в першу чергу побажати єдності й усвідомлення того, що ми є єдина країна, побажати, щоб наші думки і наші бажання задали той напрямок, в якому б рухалася влада.

– А що б Ви побажали владі?

– Хочу побажати владі не здавати ті позиції, які ми – суспільство і українська держава – вибороли з моменту Революції Гідності, які ми здобули за ці 6 років опору російській агресії.

– Чи не бентежать Вас заяви та дії нової влади?

– Мене дуже непокоїть те, що відбувається зараз. Дивіться, як повертаються у владу всі ці портнови, лукаші і т.д. Це ганьба для України! Влада має прислухатися до українського суспільства, до свідомих громадян, які бажають розбудовувати та боротися за українську державу, а не здаватись її агресору!

– Незабаром виповниться також 6 років від захоплення Росією Криму. Якою є ситуація на півострові? Що відчувають проукраїнськи налаштовані кримчани? І яких кроків наші громадяни на півострові в першу чергу очікують від теперішньої української влади?

– В першу чергу наші люди в Криму хочуть чути від влади зрозумілі меседжі й бачити чіткі дії. Мені ще більш, ніж в окупації, болить на серці, коли бачу, що тут, в Києві, намагаються домовлятися з агресором й піти йому на поступки. Такі дії влади руйнують певні «внутрішні запобіжники» в серцях кримчан. І тому я не здивуюся, якщо з боку проукраїнських мешканців Криму будуть дії відчайдушного характеру. Бо те, що там відбувається, не дай Бог комусь пережити!

Життя в неволі випалює зсередини. І в якийсь момент тобі стає байдуже, що відбудеться з тобою, аби лише тільки були дії, спрямовані на боротьбу, на спротив, на поборення цієї ситуації.

Взагалі, важко передати почуття, що переживають українці в Криму. Це біль, який випалює душу, особливо коли відчуваєш, що тебе зрадили, що за твоєю спиною домовляються з агресором. Адже будь яка домовленість за рахунок здачі національних інтересів – це зрада!

 

 

 

Розмовляв Сергій Пархоменко, Рух Опору Капітуляції

 

 

 

 

Джерело: Націоналістичний портал

Залишити коментар

Filed under "2014-2020", Третя російсько-українська війна

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s