Валерій Харчишин, Друга ріка: Мене розпирає від того, що ми зробили!

3 квiтня 2004 р.

 – Як ви збираєтесь розкручувати альбом?

– Можливо, будемо робити презентацію в кожному місті, куди б ми не поїхали. І так будемо презентувати альбом “Два”, “Три” – кожен тиждень будемо робити по альбому. Потенціал є.

 – Ви працювали над альбомом 2 роки. Чому тільки 11 пісень?

– Насправді ми записали дуже багато пісень і вибрали те, що підходить по концепції нашого альбому. Тому чекайте на третій альбом, куди увійдуть ті пісні, над якими ми зараз працюємо.

 – Чому Шура перейшов зі Скрябіна до вас?

Валерій Харчишин:  – За Шуру я не маю права відповідати, бо це його право. Співай!

Шура:  – Хочу всіх заспокоїти – нічого страшного не сталося. Люди змінюються, починають слухати іншу музику, любити інакші речі і по-інакшому до всього ставитись. На мою думку, ми перестали розуміти одне одного з Кузьмою і я більше зараз розумію Другу Ріку. Мені приємно з ними працювати, хоч я ще недовго з ними, але я отримую заряд. І надалі планую працювати з ними, тому що я тепер постійний член групи. Ну, член – таке еротичне слово…

Харчишин:  – Але тобі підходить.

– Чому “Два”?

– Для нас цифра два дуже символічна. Два – це символ “Другої Ріки”. Ми повернулись до того саунду, який був на початку нашої кар’єри – ми поверталися до нього протягом двох років.

 – Чи не збираєтесь ви записувати англомовні пісні і їздити з ними закордон?

– 8 червня ми збираємось їхати в Лондон. Але всі плани ще в секреті. А ті пісні, які увійшли до альбому, ми пробували писати англійською, але все ж таки повернулися до української.

 – Чи плануєте масштабні концерти?

– Це питання до нашого директора Андрія Подоляна. Твій зоряний час!

Андрій Подолян:  – З великими концертами – великі проблеми. Ось у Івано-Франківську на концерті було 30000. Після виступу всі повернулись одне до одного і сказали: “ТАКОГО ми ще не бачили!!!”. Великі концерти – це великі гроші. Але ми віримо, що група знаходиться на вірному шляху. Зібрати Палац Спорту – це велика позначка в житті. Після цього вже можна написати у своєму щоденнику: “Так, я зробив це!”. Плани щодо нашого концертного туру такі – ми хочемо дати людям послухати новий альбом, поїздити з ним. А восени дамо жару. Багато запрошень є з Криму, Одеси. У нас, до речі, була ідея видати всім присутнім журналістам по плеєру, щоб ви одним вухом слухали музику, а іншим байки, які ми розказуємо. Розголосу було б набагато більше. Можете питати щось провокаційне – чому, наприклад, ми не вішаємо хустку на мікрофонну стійку?

 – Яку музику ви зараз слухаєте?

– Харчишин: Зараз слухаю “Другу Ріку”. Ось саме звучить пісня “Шансон”, але до одноіменного радіва вона не має жодного відношення. Взагалі мене розпирає від того, що ми зробили. Звісно, Депеш Мод завжди в кишені. Останнім часом слухав “System Of A Down”, але він мені набрид..

 – Як щодо радіо-формату?

– Наш альбом там уже з’явимвся. Я гадаю, шо усьо в форматі радіва. Якшо чесно, то усі гроші потратили на запис того, що ви будете слухати вдома.

 – От ви сказали, що претесь від своєї музики. А ще від чого?

– От Шура у нас дизайнер. А я люблю їсти. Особливо гарно готую, коли голодний. Виходить таке, що їсти не можна, але я їм. Андрюшу нашого англійська мова цікавить та література.

 – А як стосовно адреналіну?

– Його у нас вистачає!

 – А на Батьківщину не тягне?

– Коли ми проводили саунд-чек, одного музиканта не дорахувались. Я спитав: “Де він?”. А мені відповіли на повному серйозі: ” Поїхав до матері садити картоплю!”. Я подумав, що всьо – концерту не буде. Але він з’явився – дякую! То як, посадив уже картоплю? (Могли б усією групою поїхати і допомогти – коментар Квітослави).

 – Розкажіть про “Таврійські”…

– Ми там нормально виступили. Я вважаю, що цей концерт є найкращим за всю історію нашої концертної діяльності на тому фестивалі.

 – Яке у вас сімейне положення?

Шура:  – Я сімейний. Дружина у залі.

Харчишин:  – Ми глибоко сіменйні люди. Наша сім’я складається з 6 чоловік і називається Друга Ріка.

 

Лунають аплодисменти. За тим звучить жива музика – кілька пісень з нового альбому. Радіють усі.

 

П.С. А ми дякуємо кореспондентові програми “ДеньОК” за більшість питань, особливо за останнє, яке дало нам вдалий кінець інтерв’ю.

 

Інтерв’ю з конференції , присвячненій виходу альбому “Два”.

 

 

 

Джерело: Сумно?

Залишити коментар

Filed under "2001 - 2010", "Друга ріка", Харчишин Валерій (Друга ріка)

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s