Димна суміш: Між пеклом і раєм

8 листопада 2017 р.

Аня Велосипедова

Саша Чемеров та Сергій Мартинов про очікування від прем’єри документального фільму, роботу над новим альбомом та серійні вбивства гітар.

24 листопада в кінотеатрі «Київ» та 25 листопада у «Кінопанорамі» відбудуться прем’єрні покази музичного документального фільму «Димна Суміш: між пеклом і раєм». Картину, до якої увійшли інтерв’ю з учасниками гурту, спеціально записані музичні лайви та зйомки з концертів різних часів, було створено студією ПРИВІТ/media&production.

Влітку 2017-го гурт повернувся на сцену та відіграв потужну серію концертів після шести років перерви. А вже наступного року «Димна Суміш» відсвяткує 20-річний ювілей та обіцяє здивувати нас новою платівкою. Ми запитали у фронтмена групи Олександра Чемерова та гітариста Сергія Мартинова, що все це для них означає.

Саша Чемеров
Саша Чемеров

Сергій, ти будеш присутній на прем’єрі фільму «Димна Суміш: між пеклом і раєм». Що особисто ти хотів би сказати глядачам?


Як за ці майже 20 років змінився колектив та кожен з вас особисто?

Саша: «Ця дата звучить якось лячно… Хочеться думати, що ти тільки починаєш, а не дивишся на світ з двадцятого поверху свого музичного досвіду. Я вважаю, що я дуже змінився за цей час, як внутрішньо так і фізично. А колектив змінювався постійно, аж до моменту заморозки (у 2012 році гурт тимчасово зупинив свою діяльність, а Саша переїхав до Лос-Анджелеса – ред.)».

Сергій: «Ого. Вже 20? Вітаємо! “Димна Суміш” – це насправді живий організм. І все відбувається наживо. Це група грою в життя».

Пригадай, коли ти вперше розтрощив гітару?

Сергій: «Перша була на кухні в 11 років. Я хотів довести татові, що я справжній рок-музикант. Це була акустична гітара виробництва Чернігівської фабрики музичних інструментів».

Саша: «Не можу пригадати. Але цей акт є для мене шаманським. Коли ти відпускаєш демона покричати в подушку. Коли ти руйнуєш матерію, щоб побудувати стан, свідомість моменту».

Сергій Мартинов
Сергій Мартинов

Група зараз працює над новим альбомом? Якою буде нова платівка?

Саша: «Так, ми повільно працюємо над новим матеріалом і збираємось видати LP в 2018 році. Це буде частина того, що ми не доробили колись. І, звичайно, нові пісні, в тому числі ще не написані».

Сергій: «Вже готові п’ять треків. Ми левітуємо і ловимо нові хвилі гніву, любові, добра. З цього вийде “Димна Суміш”. Хочу, щоб це був духовний шлях. Щирий та позитивний для слухачів. “Димна Суміш” – це більше, аніж музика. Це вібрація, яку потрібно читати між рядками».

«Димна Суміш»: між пеклом і раєм
«Димна Суміш»: між пеклом і раєм

Після шести років тиші, група повертається з туром Україною, випускає документальний фільм та працює над новим альбомом. З чим пов’язана така активність після затишшя?

Саша: «Я живу в Лос Анджелесі й весь цей час не мав можливості приїхати. Все вийшло дуже спонтанно: я “забукав” частину концертів, на підставі цього взяв Advanced Parole в міграційній службі, приїхав і “добукав” решту. В процесі додавалося все інше. З фільмом так само – Сергій зателефонував дівчатам з ПРИВІТ/media&production та запропонував щось зробити разом. А дівчата не розгубилися, провели величезну роботу і створили такий чудовий документ для відеотеки музичної історії незалежної молодої країни».

Сергій: «За ці шість років були три сингли та багато думок, які виллються в альбом і події навколо нас. Одна з них – фільм, який покажуть в багатьох кінотеатрах України».

 

Що надихає вас створювати музику? Що надає енергію та нові ідеї?

Сергій: «Це подорожі. Я кайфую від цього. І, звичайно, друзі».

Саша: «Мене надихає світ навкруги. Творчість з’являється в процесі його взаємодії з моїм внутрішнім світом. А енергію мені надає розуміння того, що я передавач важливої інформації, яка допомагає пережити різні події в житті. Всі нові ідеї, насправді, вже доволі старі. А головна з них – любов».

 

 

 

 

Джерело: РедБул

Залишити коментар

Filed under "2014-2020", "Димна Суміш", Чемеров Олександр (Димна суміш)

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s