Чат з Сергієм Костецьким

5 липня 2017 р.

Переможець телепроекту “Танці з зірками”, хореограф, шоумен, засновник власної танцювальної школи

 • Чи будь-яка людина може навчитися танцювати, або ж це уділ обраних?)
  Усі люди можуть навчитися танцювати. Кожна людина, яка зверталася до мене за допомогою, не могла повірити, що в неї виходить танцювати. Танець – це не кнопка, яку ти натискаєш, і все одразу вмикається. Це сукупність багатьох дрібних дій, поєднаних гармонійно. Водночас ми думаємо про роботу ніг, рук, створення легкості у виконанні, контролюємо відчуття ритму, але все це тільки на початку праці. Відпрацювавши до автоматизму ці процеси, танець оживає всередині, і лише тоді ми починаємо творити мистецтво рухами.
 • Якщо говорити про народний танець, то танець якого народу світу вас захоплює найбільше і чому?
  Грузія. Кожен раз, коли я спостерігаю за виступами, я розумію, наскільки це важко тримати весь час стільки накопиченої концентрованої енергії. Водночас їм вдається “мочити” такі карколомні трюки, і все це з дивовижно гордим виразом обличчя і неймовірною легкістю виконання.
 • Ви вважаєте, українців танцюючою нацією? Якщо так, то що про це свідчить?
  Дуже багато наших побратимів запрошують на роботу за кордон хореографами, танцівниками. Світу подобається той рівень, який ми демонструємо. В нашої країни є танцювальне майбутнє, і ми без питань ділимося досвідом із іншими культурами.
 • Які найбільш смішні курйози у вас траплялися під час танцю на сцені?
  Блискавку забував застібнути, не встигав перевдягнутися і одягався вже в танці на паркеті. Збивав суддів під час танцю.
 • Розкажіть про зміст вашого благодійного проекту для дітей, який ви готуєте… Що наштовхнуло вас на ідею започаткувати його?
  Дуже багато є талановитих дітей, які не в змозі отримати якісну інформацію – таким дітям хочеться допомагати. Тому створив вакантні місця в Школі танцю Сергія Костецького. Це можуть бути діти з малозабезпечених сімей і сімей-переселенців.
 • Ви танцюєте, співаєте… А в яких видах творчості ви хотіли б спробувати себе ще? Можливо, театр або кіно?
  Дуже хочу озвучити мультик або фільм своїм голосом. Це бажання в мене вже дуже давно, але не зупиняюся мріяти.
 • Наскільки в Україні мистецтво танцю розвинуте і затребуване у порівнянні з європейськими країнами?
  Для мене танцювальне мистецтво розвивається досить швидкими темпами, так як раніше люди знали тільки про українські народні танці. Зараз є безліч студій із різних видів і напрямків. Мене це дуже тішить. Я радий, що Україна стає різнобарвною у танцювальному плані. І скоро танець стане на рівень із вокальним жанром.
 • Сергію, скажіть відверто, чи не виникало у вас бажання поїхати жити і працювати за кордон? Адже, напевно ж, пропозиції були. Що тримає вас в Україні?
  Досить часто мені надходять пропозиції з-за кордону. З останніх – це була пропозиція з Лондону танцювати у парі з дівчиною. Всі фінансові питання вони беруть на себе. Тобто – танцюй, розвивайся, радій життю. Але я не хочу втрачати все, що я зробив у своїй країні за ці роки. Я відчуваю, що можу зробити ще більше. Кожен раз, коли роблю свій внесок у розвиток творчості, відчуваю, що світ стає добрішим, і я живу для людей. Ростуть покоління, які беруть приклад, цікавляться інформацією, якою я володію. Таким чином, я відчуваю себе потрібнішим тут для людей, ніж десь там для себе.
 • Какими качествами должна обладать девушка, чтобы вы смело назвали её своим идеалом ?
  Харизматична, впевнена в собі, не схожа ні на кого іншого. Внутрішньо самодостатня.
 • У Вас есть мечта? Какое Ваше самое заветное желание?
  Мої мрії – це не якісь захмарні бажання. Це ті кроки, які я роблю. Намітивши якісь плани, я докладаю максимум зусиль, щоб їх досягнути, таким чином, перетворюю свої бажання на реальність. Не мрійте захмарно і досягайте своїх цілей.
 • Сергей, мне очень нравится ваше творчество… расскажите пожалуйста, Вы не пробовали экспериментировать в Танцевальных стилях ? Например было бы очень интересно, если бы Сергей Костецкий станцевал хип-хоп!
  Дякую за таке запитання. Цей експеримент вже створено і запрошую вас на свою сторінку в інстаграм @sergdance, де ви зможете знайти багато цікавого про мене і мою творчість. Я викладаю хіп-хоп у своїй школі танцю. Почав займатися ним досить давно, у 16 років, став віце-чемпіоном світу у дуетах по хіп-хопу і чемпіоном Європи з напрямку електрик-бугі.
 • Есть ли у вас “люди” (команда профессионалов), помогающие в творчестве?
  Звичайно, є. Залежить від масштабності проекту. Більшість своїх справ я вирішую сам.
 • Бывает ли у вас свободное время. Если – да, то как вы его предпочитаете проводить?
  Буває. Люблю кататися на велосипеді, відвідувати тренажерний зал, гуляти по вечорах, вибиратися на природу або сиджу у Фейсбуці.
 • Здравствуйте! А где и как вы черпаете вдохновение?
  Мене надихають талановиті люди. Мене часто запрошують на фестивалі та конкурси у журі, і досить часто я спілкуюся з викладачами колективів, раджу їм, як потрібно вирішувати хореографічні питання у шоу-номерах. Досить багато я беру натхнення саме з віддачі людей, з якими працюю. Вони надихають мене, а я – створюю їх.
 • Сергей, наша семья очень любит Ваше творчество! Скажите, как отнеслись Ваши друзья и близкие к такому росту популярности… ?
  Завжди питають, коли ефіри з моїми інтерв’ю чи виступами, стежать за моїми новинами та постами. Мені дуже пощастило, що я знаю в обличчя людей, які щиро бажають мені удачі і вболівають за мене.
 • Добрый день! Скажите, пожалуйста, как Вы решили заняться музыкальной карьерой?
  Усе життя хотів співати, і коли трапилася така нагода – записати пісню, я не зміг зупинитися. Захотілося підкорити і цю вершину. Закінчив Київський національний університет культури та мистецтв, естрадно-джазовий спів, отримав багато досвіду, продовжую самовдосконалюватися, самовиражатися і надихати людей своєю творчістю.
 • Сергей, вы очень талантливый человек! Профессионально занимаетесь и хореографией и вокалом, а не хотели бы вы попробовать себя в актерской карьере?
  Так, це теж дуже цікаво. Мені пощастило знятися у двох серіалах “Держи меня крепче” і “Последняя электричка”. https://www.youtube.com/watch?v=jKnQ2585Am4
 • Я слышала вы начали музыкальную карьеру… что именно повлияло на ваше решение стать танцующим певцом?
  Все почалося з того, що мені запропонували пісню. А на той момент я вже займався вокалом і мав певний досвід. Мені настільки сподобалось бути артистом, співаком сцени, це для мене були нові відчуття – як ніби вперше на танцювальному змаганні. Я відчув, що людям подобається те, що я роблю. Тому це дало поштовх для подальшої наснаги.
 • В каком возрасте вы начали увлекаться танцами?
  У вісім років я записався у студію танцю, коли в нашому навчальному закладі проводився набір. Мені сподобалося, і я залишився. З гордістю можу сказати, що це мій власний вибір, а не вибір моїх рідних.
 • Расскажите какой вы в реальной жизни, дома когда нет камер? Как вы любите отдыхать в свободное время?
  Мабуть, краще запитати моїх друзів, тому що коли я в стані спокою, то мені не хочеться витрачати багато енергії, ніби накопичую її для нових зустрічей на сцені. Я та сама людина, але щось в мені змінюється, що саме – не можу сказати.
 • Здравствуйте, я хочу поинтересоваться, вы будете участвовать в новом сезоне “ТАНЦЫ СО ЗВЁЗДАМИ”? И скажите пожалуйста,чем вы занимаетесь помимо танцев?
  За проект “Танці з зірками” не буду нічого казати наперед. А щодо своїх справ, закінчив танцювальний сезон у своїй школі танцю, займаюся з людьми, які хочуть продовжувати працювати на індивідуальних заняттях. Також беру уроки вокалу, виступаю, співаю, зустрічаюся з друзями, планую відпустку.
 • Здравствуйте, Сергей не мешает ли карьера вашей личной жизни?
  Це дві лінії, які не перетинаються. Кар’єра завжди є, і постійно треба працювати для росту. А коли я не працюю, я відпочиваю і насолоджуюся своїм приватним життям. Я живу по своїх правилах і завжди намагаюся робити так, щоб ніколи не ставало одне на заваді іншому.
 • Здравствуйте Сережа) как началось Ваша карьера хореографа и каково было ощущение, после того как вы стали популярны? Поклонницы наверное не дают Вам прохода!
  Кар’єра хореографа почалася з проекту “Танці з зірками”, і кожна моя постановка – це вдосконалення самого себе і своїх бачень. Чим більше я створюю, тим більше намагаюся бути кращим, ніж я був учора. Завжди з повагою ставлюся до всіх людей, які цікавляться моєю творчістю, завжди відповідаю на питання і допомагаю.
 • Сергей, мне очень нравится ваше творчество. Скажите, за какой период времени можно научится профессионально танцевать?
  Для мене професійний танець настав тоді, коли перестав думати про рухи, а почав думати про мистецтво в рухах. Дуже багато має пройти часу, щоб зрозуміти те, що ми робимо і що прагнемо донести до глядача. Так само я виховую своїх учнів – щоб вони не проходили такий довгий і важкий шлях, як я.
 • Сергей,мне очень нравится как вы поете,не хотите ли принять участие в вокальном конкурсе?
  Мені це цікаво, але я думаю, що не варто. Я бачу свій план розвитку і не хочеться підкорюватися форматам. Хочеться сформувати власну команду професіоналів і створювати своє, цікаве і ні на що не схоже.
 • Добрый день! После участия в проекте, общаетесь с Подкопаевой? Думаете принимать участие в новом проекте Танцы со звездами на 1+1?
  Думаю. Але нічого не можу сказати вам наперед. З Лілією ми не спілкуємося. Але не можу сказати те саме про Тимофія, її колишнього чоловіка. Досить часто я беру участь у його благодійних проектах.
 • Какая стоимость обучения у Вас в школе? Как попасть?
  Ми працюємо для всіх, щоб кожна людина могла не просто навчитися танцювати, а знайшла нових друзів, людей, які також хочуть навчитися танцювати, з різними рівнями, але з одною метою. Ми знаходимося на Круглоуніверситетській, 9, у нас великий світлий зал, із дзеркалами і чудовою дружньою атмосферою. Заняття коштують 500 гривень за 12 годин на місяць. Час завжди пролітає швидко і з задоволенням.
 • “Талантливый человек – талантлив во всем”. Смогли бы вы сказать так о себе?
  Досить часто я чую цю фразу на свою адресу. І хочу сказати лише одне: якщо ви досягаєте професіоналізму в чомусь одному, вам буде набагато легше досягти успіху в чомусь іншому. Якщо ви відчуваєте гармонію і знаєте, як це продемонструвати, то ті ж самі “золоті правила” розповсюджуються на всі інші галузі мистецтва.

 

 

 

 

Джерело: Главред

 

Advertisements

Залишити коментар

Filed under Uncategorized

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s