Чат з Володимиром Ткаченком

4 травня 2017 р.

Популярний український співак та композитор


 • Сложилось впечатление после гибели Кузьмы Скрябина, что в Украине талантливому музыканту и просто классной человеку надо умереть, чтобы ее по достоинству оценили, заметили … Это ложное впечатление?

  Навіть не знаю щодо Скрябіна. Його дуже любили й поважали і за життя. Звісно, некролог — то найгарніший піар. Але краще просто до кінця, сумлінно робити свою справу і не опускати руки.
 • Как вы относитесь к иммиграции? Продолжаете общение с друзьями, которые выехали из страны? Осуждаете их позицию или ваши отношения и общение от этого не страдают?
  У мене таких знайомих, що поїхали з України, особливо й немає… Хтось із друзів ще зі школи поїхав, але це — їхній вибір. Чому мені їх засуджувати… Мій вибір — Україна.
 • Насколько жесткая конкуренция среди украинских артистов? Вы ее ощущаете?
  Ні, особисто я конкуренціюї не відчуваю.
 • Сохраняется ли для нашего исполнителя такая проблема, как необходимость вписаться в формат? Насколько форматность — жесткое требование, мешающее творить музыканту?
  Ці «формати» часто ламають людей. Але згодом, якщо ви будете писати гарну музику, то «формат», навпаки, підлаштовуватиметься під вас. «Формат» — це свого роду перевірка.
 • Чому серед сучасної попси (не тільки нашої вітчизняної) так багато примітивного і в плані музики, і в плані текстів? Попит народжує пропозицію, чи пропозиція виховала такого слухача?
  Пропозиція виховала слухача. Нас багато років цим «годували». Треба робити нове, щось зі змістом. І саме до такого продукту люди мають звикати.
 • На концерти яких українських артистів ви самі ходите? Який був останній?
  Останнім був у мене концерт «Океану Ельзи», до того — «Другої ріки», «С.К.А.Ю»… На Тіну разок ходив…
 • Ви вірите у здатність артиста виховувати та освічувати свою аудиторію? Чи виконання такої прjсвітницько-виховної функції артистами – утопія?
  Все йде від віри. Головне — вірити в себе. Що віддаєш, те й отримуєш.
 • Считаете ли Вы адекватными гонорары Джамалы, Онуки и Русланы за выступление на “Евровидение”? Может, дешевле было бы пригласить Мадонну?
  Не можу їх засуджувати. Навіть не знаю, як би я вчинив. Я згоден виступити за 500 тисяч гривень. На них я куплю хлопцям протези та допоможу дітям із вадами
 • С кем из популярных артистов поддерживаете теплые отношения?
  Я, в принципі, комунікабельна людина, тому простіше сказати, з ким я не підтримую стосунки — це ті люди, які вибрали середню позицію між Україною та Росією, тобто «голуби миру». А я — радикальний патріот.
 • На каких музыкальных инструментах умеете играть?
  Тільки на гітарі. Інколи є бажання сісти за фортепіано, але не вистачає сил та терпіння, щоб вивчитися грати на цьому інструменті.
 • Как вы выбирали имя для дочки?
  Десь півхвилини. Я хотів щось коротке на кшталт Мія. А Олена напередодні прочитала книгу про Соломію Крушельницьку і сказала, що Соломія і Мія — це майже те саме. Ось так і вирішили назвати дочку.
 • Як часто Ви буваєте на своїй малій батьківщині – у Дніпріі? Яке місце є вашим улюбленим у місті дитинства?
  В Дніпрі я був востаннє два роки тому. Мене щось туди не тягне. Київ більше моє місто, ніж Дніпро. Але в Дніпрі лишилися гарні люди, з ким я намагаюся підтримувати стосунки.
 • Артисты – довольно капризный народ 🙂 А вы? Какие требования предъявляете к приглашающей стороне (не считая технических требований для хорошего звука – это понятно)? :-))
  Я не капризний артист. Головне — аби був гарний звук і водичка негазована. Хоча я люблю газовану з льодом.
 • Что важнее, быть талантливым или уметь себя продавать?
  Кожен повинен займатися своєю справою. Якщо людина в чомусь талановита в чомусь, то їй потрібен хтось, хто вмітиме продати цей талант. Бо вміти продавати — це теж талант. Я знаю багатьох талановитих людей, але ніхто про них не знає, бо вони просто не вміють себе продати. Тож їм просто потрібно знайти таку людину, яка вміє це робити.
 • Я читал, что ты был на рождении своей дочери рядом с женой? Как ты на это пошел?
  Я хотів побачити це на власні очі. Можу сказати зі стовідсотковою впевненістю, що це крутіше, ніж iPhone-8, ніж Тесла. Цього ніколи не придумає людина, бо це навіть не нанотехнології! Дивишся і розумієш, що людина може створити собі подібну людину. Це нереально круто!
 • Вова, як ти ставишся до автографів? Чи брав ти колись автографи у інших людей, коли був молодим, чи можливо недавно? В чому, по твоєму, полягає цінність автографів для твоїх прихильників?
  Я брав автографи у людей, які мене надихали: спортсменів, митців… Для мене це просто частинка тієї людини. Коли дивлюся на автограф, мені стає якось тепло. Що означає для інших мій автограф — не знаю. Напевно, для кожного своє.
 • Добрый вечер Владимир,скажите пожалуйста какое ваше любимое блюдо?И на что вы способны ради любимой женщины?
  Хоч мені цього й не можна, але я люблю картоплю в будь-якому вигляді. І моя дочка теж “бульбашка”, теж любить картоплю. Мабуть, на все. Якщо жінка справді коханою, то чому не зробити все для неї…
 • Чи можливо україномовним виконавцям вийти на світову арену (номінуватись на греммі і т.д.), творячи лише в Україні?)) Чи є в Україні лейбли або інші речі, які реально можуть просувати виконавців?
  Насамперед, головне, що може зачепити людей — контент, який ви пропонуєте. Звісно, треба себе вміти себе подати. Як ми пам’ятаємо, був такий Psy із Gangnam-style — це гарний приклад реклами. І в Україні є лейбли, які просувають людей, але вони дуже вузькоспрямовані, як то кажуть, попса. Ви повинні робити своє і не дивитися довкола. Якщо ви любите те, що робити, і слухач це полюбить.
 • Какое ваше любимое время года и почему?
  Я люблю весь рік. В кожній порі року є щось, що мені подобається. Це як дві ноги і дві руки. 🙂
 • Розкажіть, які якості потрібні творчій людині в Україні, щоб реалізувати свої задуми на хорошому рівні? З якими суто українськими складнощами доведеться стикнутись?
  Наполегливість, щирість і цілеспрямованість. Зіткнутися доведеться з нерозумінням, хабарництвом і кумівством. 🙂 Бізнес по-українськи…
 • Как много в жизни изменилось с рождения дочки?
  Все змінилося. Почалося нове життя.
 • Как Вы думаете, почему по ТВ так много попсы и так мало рока?
  Коли востаннє ви купували квиток на рок-концерт? Крім «Океану Ельзи»? Якщо ви на нього ходили… Отож бо й воно. Рок — це дуже вузька спеціалізація в музиці, як і джаз, і інше. Тому що сьогодні біля керма стоять гурти “гопца-дрица, гоп ца-ца” та подібні. Вони теж мають право на існування, але їх дуже багато. Людям це подобається. Якби не подобалося, їх би не було так багато. І тільки інколи людині потрібно щось ліричне чи рокове.
 • Чи відчуваєте ви запит на якісну суто інструментальну музику в нашій країні?
  Якщо багато людей буде її робити, буде і запит. Все залежить від артистів та аудиторії. Чим більше ми, артисти, робитимемо такої музики, тим більше слухач буде її слухати.
 • Що особисто для вас потужний спів? Це коли склянки тріскаються та віконні шибки дзвенять?)))
  Та ні. Це коли ти на межі і розумієш, що тебе зараз розірве на шматочки. Але не завжди гучно — це потужно. Інколи можна й тихо щось потужно проспівати.
 • Чи любите Ви народні пісні? Якщо так, то яка найулюбленіша?
  Якщо мені нічого не спадає на гадку, то, мабуть, я не дуже їх люблю. Я завжди слухав дещо іншу музику, що можна побачити по моїх піснях.
 • Владимир, расскажите нам пожалуйста, как проходят подготовки к вашему концерту?
  Щотижня ми збираємося з хлопцями в бані… 🙂 Звісно, репетируємо, дивимося, що гарно виходить, що — погано. Але, скажу по-секрету, виходить дуже круто. Чекаю всіх 27 травня, щоб ви могли самі все почути і висловити власну думку.
 • Ваш прогноз, коли нарешті українці відродять у собі втрачену гідність, оберуть собі нормальну владу, яку зможуть контролювати, та заживуть по-європейськи вже? це буде покоління наших дітей, онуків чи правнуків?
  Коли українці припинять красти та почнуть щось робити не для себе, а для навколишнього середовища, для всіх українців. Треба почати з себе. Якщо кожен почне з себе, почне змінюватися країна.
 • Cкажите, как была написана ваша первая песня? Как вообще пишутся песни? Для этого нужно тихое спокойное место или муза может прийти и в супермаркете с кучей народа?
  Перша пісня мені наснилася — пісня “Тебя выбираю”. Що потрібно для писання пісень? Кожному — своє. Я відчуваю в такий момент тепло в пальцях, ще тепло десь в районі серця. І відчуваю якесь сонячне проміння. Розумію, що треба взяти гітару. Беру гітару і пишу пісню… Просто умію налаштуватися.
 • Чи відчуваєте ви особисто, що українським артистам стало легше дихати, коли сюди припинився потужний потік російських гастролерів?
  Можна було й раніше вільно дихати. Просто багато хто сидів на дупі і чекав чогось, манни небесної. Але треба щось робити. Раніше було легше, коли були “донецкие бабки”. Але тепер стане зрозуміло, як то кажуть, хто є хто і хто на що спроможний.
 • Ви вірите у виховну функцію музики, тобто що музикант за допомогою власної творчості може впливати на свідомість людей, формувати смаки, позицію? Чи здатна музика викорінювати хвороби суспільства, по-вашому?
  Так, я в це вірю. Тому цим і займаюся. Тому й лишився в Україні, а не поїхав у Штати. Я вірю, що кожна творча людина, яка має доступ до інших людей, так чи інакше на них впливає. І від артистів теж багато залежить, бо їхня позиція вказує правильний шлях тим людям, які на них дивляться.
 • Чи можна в Україні прожити тільки музикою? Вам це вдається? Чи музика – не єдиний ваш заробіток?
  Музика — це мій єдиний заробіток. Але хочеться жити, а не виживати. Протягом останніх років все трохи не так, як було раніше. Це, скоріше, виживання. Але я налаштований позитивно і розумію суть цієї ситуації. Взагалі, не може артист заробляти більше, ніж пересічна людина в Україні. Тому треба, щоб наше керівництво створило умови для українців, щоб вони мали змогу ходити на концерти і купувати квитки, бо це замкнене коло.
 • Чи є для вас прийнятними такі способи привернення уваги до свого імені, як оприлюднення подробиць особистого життя, відверті фотосесії, епатаж, тощо?
  Ні.
 • Що можуть і мусять робити митці, зокрема, й артисти, аби повернути уми мешканців Донбасу до України? Як вони можуть посприяти тому, щоб Донбас став українським не тільки за формою, а й за змістом?
  Ніяк не можна змінити… Скажіть, будь ласка, чи собачі какулі можуть за якихось умов стати їстівними? Ні. Якщо ці люди за своєю суттю не “какулі”, вони зможуть змінитися — головне тут бажання.
 • Владимир, ведь вы родились еще в Советском Союзе. Поделитесь, какие самые яркие впечатления хранит ваша память о советских временах? Как вам жилось в тисках массы правил, идеологии и кучи «нельзя», которые были тогда?
  Пам’ятаю, як виграв 100 рублів у “Спорт-лото”. Пам’ятаю, як у мене в садочку вкрали мої білесенькі новесенькі сандалії. Пам’ятаю фруктове морозиво по 15 копійок. На обмеження я якось не дуже реагував. Я розумів, що я не такий якийсь, бо мені було дуже складно в тому суспільстві, де зростав. І тільки десь у 25 років я відчув свободу в повітрі, бо я мав змогу самовиражатися
 • Сейчас, когда прошло уже немало времени с тех пор, когда вы участвовали в “Х-факторе”, скажите, что чаще всего вспоминаете об этом проекте? По каким моментам возникает ностальгия? И повторения чего вы бы ну точно не хотели в вашей жизни с того периода? Спасибо.
  Я навіть якось не думаю про те, що було. Було й було. Для мене це як онлайн-школа швидкого реагування…
 • А каких высот вы стремитесь достичь в творческом плане? Вот что для вас будет той точкой, событием, когда вы сможете себе сказать, что реально многого добились в творчестве и реализовались, как артист? Вы вообще амбициозный человек?
  Напевно, я хотів би зібрати колись стадіон. Тоді б я міг взяти відпустку на декілька років і не думати ні про що, а просто писати. Для мене гроші ніколи не були самоціллю. Головне — щоб люди мене почули.
 • Вас никогда не обижало, что украинцы охотнее слушают не произведения высокого музыкального искусства, а попсу, шансон и так далее, отдавая предпочтение примитивному мотивчику? Бывает, что опускаются руки, глядя на такие предпочтения?
  Ви пишете, що люди слухають шансон чи попсу. У нашому випадку це “тюремний блатняк”, тому що шансон — це дуже гарна музика. Як і попса — це популярна музика. А в нашому випадку то навіть не попса, а “искусственно выведенный баклажан”. Щороку в музиці є нові тренди, і продюсери намагаються скласти “два плюс два”, щоб отримати такі пісні як “Тает лед”, “Твои глаза”, “Нино” та інші. У мене ніколи не опускаються руки, тому що я роблю ту музику, яка мені подобається і яка йде від самого серця.
 • Считаете ли вы, что мужчина в семье главный? Или вы склоняетесь к более современным схемам в отношениях – партнёрству или главенствованию жены?
  Це такий «совок» вважати, що чоловік обов’язково має бути головним… Не має різниці. Чоловік та жінка мають бути друзями, партнерами, коханцями.
 • Як впливає на ваше бажання виходити на сцену і творити, наповнення стрічки новин про поточні події в Україні? Наскільки війна та все це, так би мовити, “підрізає крила”?
  Звісно, це нічого веселого не додає. Коли я виходжу на сцену, я хочу надихнути людей, почати з себе, бо тільки так ми можемо змінити Україну на краще.
 • Говорят, что красота открывает многие двери. А Вам приходилось добиваться чего-то во многом благодаря именно внешности? Или ничего в жизни не дается “за красивые глаза”?
  Не знаю, я ж народився чоловіком. Мабуть, це більше трапляється з дівчатами по життю.
 • А вы пойдете на “Евровидение” в Киеве?
  Ні, не піду — подивлюся вдома по “тєлєку”.
 • Наскільки, по-вашому, виховані музичні смаки українців загалом? Чи вміємо ми по-спражньому цінувати власну українську культуру, як вам здається?
  Зараз люди тільки починають замислюватися, що слухають, бо в них небагатий вибір сьогодні насправді. Все це сприяє створенню нового українського контенту. Років за 10 ми почуємо багато гарних українських артистів та музики.
 • Як ви ставитеся до того, що війну на сході і досі називають антитерористичною операцією?
  Фігово. В Україні йде війна. Якщо в нас буде оголошений стан війни, у нас багато що зміниться. І це буде на користь Україні. Мав би змогу, вбив би «гобліна», але не маю такої кнопки.
 • С чего началась ваша карьера в шоу-бизнесе?
  Я навіть не розумію, чи я в ньому. Якби я робив ту музику, яку купують мільйони, я був би в шоу-бізнесі. Але я роблю ту музику, яка подобається мені. Але це не шоу-бізнес, а власні амбіції.
 • К чему вы стремитесь в жизни? Есть ли у вас какая-то сверхзадача?
  Я намагаюся донести до людей свої почуття, намагаюся відчути це життя і перекласти на музику. Інколи людям потрібно почути якесь слово, щоб почати щось робити. Це дуже складно інколи, бо довкола відбувається мало позитивно. І чудово, коли ти можеш підняти бойовий дух і робити щось позитивне.
 • Какие приятные и не очень открытия в жизни и в людях вы сделали с приходом известности или когда вы вошли в мир шоу-бизнеса? Чем вас приятно или неприятно удивили наши “випы” и люди с именем?
  Як ми знаємо, те, що ми бачимо по ТБ, не завжди реально. Часто у людей просто відповідний образ, роль. А по життю вони бувають дуже поганими. Це кожен для себе вирішує. Я намагаюся не спілкуватися з такими людьми.
 • Существуют ли для вас в творчестве какие-либо табу (темы, приемы, что-то другое)?
  Ні. Табу одне — не робити «формату». Одне правило — робити те, що мені подобається, за що мені не буде шкода, про що донька потім спитає: “Тато, що то було, що ти зробив?”
 • У вас не возникало желания снять клип о нынешней войне? Если да, то о чем именно вы хотели бы рассказать?
  Якщо ви знаєте, у мене є пісня “Я повернусь”. Ми не хотіли її запускати без відеороботи, тому що розуміли, що хочемо показати суть пісні. Але вона виходить дуже дорога — там велика ідея… Вона про всю війну і всю боротьбу України. Якщо у вас є бажання, ви можете залишити мені повідомлення — я думав створити сторінку на «старт-апі» і зібрати кошти на відео — це буде мікрокіно про Україну та війну
 • Як місцеві жителі на Марса Аламі сприймали знімальну команду та камери під час зйомок “Амелі”? Як реагували?
  Все було дуже круто, всім подобалося. Вони допомагали. У пустелі 5-6 разів застрягав у піску — мені допомагали. Якщо ти гарна люди, до тебе «липнуть» гарні люди — подібне притягує подібне.
 • А як ви по життю ставитеся до подорожей із наплічником, палаткою, ночівлею у спальнику та відсутності комфортних умов відпочинку?
  Круто. Я б хотів заробити грошей та мати змогу поїхати по світу і подивитися на нього. Як у Америці…
  • Інколи музиканти пишуть “у стіл” і їхні твори чекають свого часу тривалий період. А у Вас так буває, що написана пісня лежить у столі і чекає доки стане затребуваною?
   У мене багато таких. На кожну пісню є свій час. І не треба форсувати події.
  • Володимир, чи не було вам образливо за програш в Х факторі, де ви були найпрофесійнішим учасником? Чи підтримуєте ви якісь стосунки з учасниками того щоу?
   Нещодавно зустрічався з Антоніо Рибальченком. З хлопцями та дівчатами з проекту ми не підтримуємо стосунки зараз. Ще наприкінці проекту трохи зустрічалися, а зараз — ні.

 

Advertisements

Залишити коментар

Filed under Uncategorized

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s