Ола Мельциг, директор з виробництва шоу “Євробачення-2017”: Я на 100 відсотків упевнений, що все буде зроблено вчасно

3 квітня 2017 р.

Сьогодні все більше й більше говорять про організаційні проблеми та конфлікт з Росією, що негативно відбивається на іміджі нашої країни в процесі підготовки до головного пісенного конкурсу 2017 року – Євробачення, котрий відбудеться в Києві. Ми побували на головній локації конкурсу, а саме – у Міжнародному виставковому центрі, та перевірили процес підготовки і атмосферу. 

Висотоміри, кабелі, підвісні конструкції, що нестимуть на собі піротехніку, світло, декорації, тощо. Підйомник працює аж під стелею. Рухається навантажувач. Десь далі – транспортер. Тут будуть сцена, трибуни, зони для делегацій… А на початку травня усе наповниться хвилюючою атмосферою свята, свята Євробачення! Саме в МВЦ відбудуться 9 повномасштабних шоу –  6 генеральних репетицій, 2 півфінали, а 13 травня – фінал.

Журналістам, що одержали можливість ексклюзивно відвідати два павільйони МВЦ, – нас також поки що небагато, – пропонують надягти каски. Інструктують, попереджають про дотримання на констракшн-зоні – вона під охороною – правил техніки безпеки. Інформують: з 8 квітня беруть під охорону повністю весь об’єкт, тобто МВЦ.

Ми – гості на цьому майданчику. І для нас тут головний – сьогоднішній його господар, директор з виробництва шоу “Євробачення-2017” Ола Мельциг (Ola Melzig).

“Ласкаво просимо до МВЦ”, – гостинно запрошує він перед початком брифінгу.

ЦЕ ВЖЕ ЧЕТВЕРТЕ ЄВРОБАЧЕННЯ, ЯКЕ Я ПРОВОДЖУ В УКРАЇНІ

– Зараз ми дуже заклопотані завантаженням всього того, що має бути для продакшенів, для івенту-2017. Ми в гарній формі. Все йде майже за планом. Але, як завжди відбувається в таких великих продакшенах, обов’язково потрібно розуміти, що треба бути гнучким і підлаштовуватися під те, що відбувається.

– Як багато людей тут зараз працює? Як багато їх загалом буде працювати? Хто вони?

– Зараз працюють близько 200-250 людей. Слоган “Євробачення” – “Шануймо розмаїття”. І це якраз те, що ми демонструємо нашою командою. Це інтернаціональна команда, вона складається з українців, шведів, німців, голландців, фінів, новозеландців, американців тощо. У нас дуже велика та різноманітна команда,  і з кожним днем нас все більше і більше. Вже приїхала перша частина команди, яка буде робити сцену, з Бельгії.

І наша мета на даний момент – бути готовими до технічних репетицій 16 і 17 квітня. Ці репетиції зазвичай потрібні для того, щоби розуміти, що все працює саме так, як нам потрібно, що все належним чином пов’язане.

20 квітня ми стартуємо з репетиції з дублерами. Це означає, що нині ми шукаємо місцеві таланти для  заміни на цих репетиціях справжніх артистів. Протягом 4 днів ми будемо робити репетиції з усім світлом, з усіма камерами, з усім звуком – повністю.

Після цього ми 6 днів будемо робити репетиції відкриття, інтервал-актів і шоу. І 30 квітня, нарешті, приїдуть наші делегації зі справжніми артистами, які вже зможуть почати свої репетиції.

Тобто нас чекають багато довгих і важких днів. Але це дуже круто і дуже весело.

– Чи ви вже бували в Україні?

– Це вже четверте Євробачення, яке я проводжу в Україні. Перше було в 2005 році. І в 2009-му та 20013-му були  дитячі Євробачення. У мене тут багато друзів, які дуже добре знають, як робити Євробачення. Для мене це дуже важливо. Тому що це – велика командна робота, і це дуже великі сили саме з обох сторін: і локальних, й іноземних.

– Як давно цього разу ви перебуваєте в Києві?

– Приблизно з січня я їздив туди й назад, постійно контролюючи процес. І вже протягом 10 днів я тут перебуваю постійно.

ВСЕ БУДЕ ГОТОВО ВЧАСНО І НА СТО ВІДСОТКІВ

– Чи задоволені ви темпами робіт? Чи впевнені, що все буде готове в потрібний час?

– Я на 100 відсотків упевнений, що все буде зроблено вчасно. Я задоволений тими темпами, які у нас зараз є. Ясна річ, є речі, які можна було б прискорити. Загалом, ми всі чудово розуміємо, як важко зробити захід такого рівня. Та ми йдемо в хорошому темпі.

– Чи можна назвати дату, коли все має бути готово до Євробачення?  

– Так. Це 20 травня (сміється).

– Звідки привезуть обладнання, сцену тощо?

– Що стосується обладнання – це суміш українського та міжнародного. Через те, що у кожного з наших міжнародних підрядників є свій партнер в Україні, і тому вони кооперуються та  і привозять те, що потрібно привезти з-за кордону, і використовують те, що можна знайти в Україні.

Євробачення – це захід такого рівня, який вимагає тільки найкращого, і жодна країна не може забезпечити всім найкращим – ні Швеція, ні Британія, ні Німеччина, ні Україна. Тобто, це завжди мікс найкращого – і персоналу, і обладнання – з багатьох країн.

– Чи відповідає локація МВЦ та її розміри вимогам Євробачення?

– Локація дуже крута. Тут можна розмістити все, що потрібно. Адже Євробачення – це не тільки шоу. В ньому залучені тисячі й тисячі людей – глядачів, учасників, членів делегацій, журналістів.

Ось там далі буде висіти ферма – це величезна кількість монтажних підвісів, на які буде кріпитися все-все-все: світло, звук… Ми плануємо підвісити на неї обладнання вагою до 200 тонн – це більше, ніж торік у Стокгольмі.

Я дуже задоволений ареною. Я нею задоволений найбільше, тому що це одна з найкращих арен, на яких я працював. Тут дуже великий простір – і всередині, і ззовні. І, крім того, дах арени має великий спектр підвісних можливостей.

ЗАБАГАНКИ ВІД АРТИСТІВ – ВІД ПОВІТРЯНИХ КУЛЬОК ДО РОЖЕВОГО ПІАНІНО

– Чи всі учасники Євробачення вже надіслали свої вимоги?

– Всі делегації надіслали спеціальні документи, які ми розробляли для того, щоб отримати вимоги від наших делегацій, в яких вони вказують, що вони хочуть, яка повинна бути атмосфера, чи буде у них свій відеоконтент, чи це ми маємо надати цей контент. Насправді, є дуже цікаві заявки на реквізит – від повітряних кульок до рожевого піаніно.

– Номер якої країни є найскладнішим?

– Всі номери більш-менш адекватні, і жодна з нинішніх делегації не попросила нічого того, що переважить торішні кілька вимог у Стокгольмі. Тому ми всі дуже раді, що такого немає.

– Чи організатори шоу робитимуть акцент на українську культуру? В чому це буде виявлятися?

– Так. Ми вже бачимо українські орнаменти на логотипах. І я знаю, що наші шоу-продюсери працюють над тим, щоб у всіх заходах Євробачення показати історію України, продемонструвати, наскільки Україна гарна.

Взагалі я вже четвертий раз в Україні. Якби мені не подобалося працювати з українцями, я б сюди не повернувся після 2005 року. Українці дуже добрі, веселі, привітні, щедрі і та чудові люди. Я дуже радий, що повернувся.

– Чи планується на шоу запросити світових зірок, як Джастін Тімберлейк або Леді Гага?

– Чи потрібні вам ще якісь зірки, якщо я вже тут? (сміється).

 

 

 

Розмовляла Валентина Пащенко,Укрінформ

Фото: Худякова Олена

 

 

 

Джерело: Укрінформ

Advertisements

Залишити коментар

Filed under Uncategorized

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s