Чат з Андрієм Шараскіним (Богема)

31 січня 2017 р.

Голова правління громадянської організації “Державницька ініціатива Яроша” (ДІЯ)

 • Доброго дня! Нещодавно в Краматорську був створений Рух опору. Розкажіть будь ласка більш детально, що саме представляє цей Рух опору і Рухи опору в цілому.
  Поза політичне об’єднання національно-патріотичних сил в ефективну структуру, де головними завданнями є територіальна оборона, партизанський рух та військово-патріотичне виховання.
 • Друже Богема!А як знайти інициативну группув Запорізкій області?
  Контакти Центрального штабу: koordcentrkyiv@gmail.com
 • Де можна ознайомитись з програмою ДІЇ, чи вона поки не публічна?
  В роботі.
 • Оскільки Ви є керівником саме громадсько-політичного крила Руху, то до Вас таке (не військове) питання: чи вже існує якась конкретна програма ДІЇ? Якщо представники ДІЇ прийдуть до влади, то які практичні кроки в першу чергу будуть зроблені для зміни системи управління державою?
  Програма існує. Найближчим буде анонсування практичних кроків. А найголовніше в системі управління державою – приведення у відповідність до функціональних завдань усіх гілок влади, чітке розмежування обов’язків виконавчої, законодавчої та судової влади.
 • Зрадник України сидить на Банковій ! Може варто зібрати представників держав у яких Росія анексувала території, і зробити новий Мінський формат ? Дякую .
  Альтернативні безпекові проекти уже втілюються. Серед них – Балто-чорноморський та Кавказький пояс.
 • Ваша оцінка ситуації під Авдієвкою та в Авдіївці станом на сьогоднішній ранок? Чому бойовики та їхні московські керівники так вчепилися в цю точку і саме зараз?
  Саме зараз відбувається засідання Штабу УДА. По завершенню ми будемо більш чітко розуміти ситуацію.
 • Якщо Росія посилить збройний наступ на окуповану частину Донбасу, чи повернетесь ви на війну? Якщо так то у якому військовому формуванні?
  Не тільки я, але й величезна кількість побратимів і тих, хто знаходиться в оперативному резерві у складі Української добровольчої армії.
 • Доброго дня друже Богема!Цікавить чи будуть зроблне ГО “Дія” та окреемий підрозділ УДА в м.Бердянськ та м.Запоріжжя? З повагою,друг Азов(колишній боєць та волонтер 5 бату та колишній командир підрозділу 18 бату ДУК в м.Бердянськ). Дякую за відповідь.
  Друже “Азов”, ініціативна група Запорізької області вже працює.
 • Чи підтримуєте ви ідею блокади ЛНР і ДНР? Думаєте, це спрятиме зростанню прихильності місцевих до української влади? І чи чесно це по відношенню до тих, наприклад, літніх людей, які в тому жахітті доживають свого віку, не маючи змоги звідти поїхати?
  Ми виступаємо за якомога швидше врегулювання законодавчого поля щодо стосунків із тимчасово окупованими територіями. Провідник уже подав відповідне депутатське звернення до голови Верховної Ради.
 • Розкажіть, будь ласка, яких масштабів, за вашими даними, досягла проблема контрабнди на Донбасі? Хто найбільше заробляє на війні?
  Контрабанда вигідна обом сторонам. Потік товарообігу стабільний, узгоджений та добре прикривається.
 • Який сенс оголошувати на Донбасі “режими тиші”, якщо вони жодного разу так і не виконувалися? Хто зацікавлений щоразу у зривах цих домовленостей, якщо об’єктивно?
  Українська сторона постійно демонструвала виконання “режиму тиші”. І зі своєї сторони виконувала всі домовленості.
 • якими є найбільші помилки, яких припустилося українське командування за минулий рік? були ситуації у 2016 році, які дозволяли нарешті закінчити весь цей жах?
  Воєнних варіантів завершення війни у 2016 році не було.
 • Як ви гадаєте, чи здатна Україна самотужки подолати нинішню біду, без допомоги будь-яких міжнародних партнерів? Адже ніхто нічого не робить просто так, кожен переслідує свій інтерес і прагне “відкусити потрібний йому шмат” від України…
  Ми повинні максимально консолідувати внутрішні сили України. Тільки після об”єднання всіх демократичних, націоналістичних середовищ України ми зможемо знайти справжніх партнерів.
 • Як може бути так, що Україна, армія якої є гола й боса, яка постійно випрошує допомогу зброєю, є в десятці (!!!) найкрупніших експортерів зброї у світі?
  Насправді Україна – одна з найперспективніших і найсильніших держав світу у недалекому майбутньому.
 • як би ви оцінили сьогоднішні портестні настрої в суспільстві, чи бути третьому майдану? тим більше за умов, коли у нас будь-яку купку протестувальників одразу називають “агентами кремля”, а в кожній акції протесту (навіть із правильними й справеделивими гаслами) одразу бачать проплачений кремлем мітинг…
  Динаміка майданів іде по експоненті. Тому все буде швидко.
 • дивлячись на те, що відбувається зараз у внутрішньому та зовнішньому житті країни, як ви гадаєте, чи отримала країна ту владу, якої прагнув майдан?
  Передусім Майдан прагнув справедливості і сили права. Маємо право сили.
 • чи буде дмитро ярош брати участь у наступних президентських виборах?
  Ярош – наш президент!
 • Андрію, доброго дня. Що ви думаєте з приводу “мовних суперечок”, чи спарвді вони є аж такими принциповими і нездоланими? Адже ви, як ніхто інший, знаєте, що на передовій під “Градами” пліч-о-пліч однаково сміливо захищають Україну і російськомовні, і україномовні хлопці, і ті, що суржиком говорять. Дякую за відповідь.
  Найважливіше – шукати точки об’єднання.
 • Насколько велик риск, что Донбасс навсегда останется “выжженной землей”, непонятной “серой зоной”, в которую уже не вернется прежняя довоенная жизнь?
  Попереднім довоєнним життя на Донбасі точно не буде ніколи. Мусимо зробити висновки та розбудувати там сучасний економічно потужний регіон.
 • Чи не є війна в Україні та війна в Сирії просто маленькими частинами великого «паззла», в який бавиться Кремль, та, якщо це дійсно так, то яка тоді в нього більш глобальна ціль
  Доки існує російський імперський проект, Україна не може бути в безпеці.
 • Наскільки дії київської влади, за вашими оцінками, сприяють тому, аби мешканці окупованих територій і Криму, і Донбасу прагнули бути в складі України? Чи, навпаки, дедалі більше відштовхують їх?
  Як тільки ми вирішимо питання інформаційного забезпечення українським контентом тимчасово окуповані території та Крим, ситуація зміниться.
 • Пане Андрію, чи не вважаєте ви, що болючими темами мови, скасування чи перенесення свят, релігії тощо, які піднімаються саме зараз, прсото відволікають увагу від найбільш кричущих проблем? Бо на це народ завжди “клює”, причому занурюється в тему з головою й не бачить ніц довкола. Війна третій рік триває! Так, це проблема. Хтось на цій війні добре заробляє і не бажає її припинення! Так, це теж проблема. В країні всюди крадій на крадієві, а корупція процвітає як ніколи попри всі “фасадні” кроки! Так, і це проблема! Пенсіонерів просто перетворили на злиднів, і це ще не найжахливіше дно для них! Це проблема також! То чому в нас починають не з того???!! Які свята та святкування, які філософські дискусії… То встигнеться, коли не будуть бухати гармати й не будуть гинути щодня наші відважні хлопці.
  Погоджуюся, друже.
 • Чим принципово ДІЯ відмінна від ПС сьогодні? І що все-таки стало основною причиною розколу й виходу Яроша з ПС?
  “ДІЯ” консолідує в своїх лавах не тільки націоналістів. Найголовніший критерій – активна громадянська проукраїнська позиція. Тому це не “правий”, а, радше, правоцентристський рух.
 • Як гадаєте, чи будуть бої зосереджені на окремих точках (Авдієвка, Світлодарська дуга…) чи почнуть “розповзатися” за іншими напрямками? За якими саме?
  Основним вектором докладання зусиль має бути деокупація українських земель.
 • Вітаю… З чим ви пов’язуєте нинішню активізацію бойових дій на Донбасі, зокрема, під Авдієвкою? Навіщо ця ескалація і саме зараз потрібна Москві?
  Це демонстрація своєї військової переваги. Маю впевненість, що Збройні Сили України готові найближчим часом змінити хід цієї війни.
 • Які зараз стосунки між ГО ДІЯ та Правим сектором? Чи є співпраця за якимись напрямками, чи дороги розійшлися остаточно і зовсім?
  МИ співпрацюємо і готові до співпраці з усіма проукраїнськими організаціями національно-патріотичного спрямування.
 • Андрію, як часто ви та Провідник буваєте на фронті, коли були востаннє?
  Провідник практично весь час проводить на передовій. Як керівник відділу по взаємодії штабу УДА я буваю на фронті в межах визначених завдань.
 • Організація ДІЯ веде активну роботу в регіонах. Чи не збираєтеся ви йти у велику політику, маючи такий потенціал і амбіції?
  “Політика – це те, що стосується всіх.” Аристотель
 • Андрію, скільки вже існує осередків ДІЯ? У скількох областях?
  Фактично осередки працюють у 21 області України.
 • Андрію, слава Україні! Знаю, що у Вас нещодавно народився син. Бажаю здоров’я малюку, нехай росте щасливий! Побільше Україні козаків 🙂
  Героям слава! Дякую!
 • Готова ли ваша партия, в случае непредвиденных обстоятельств , реально взять власть в руки и ответственность за страну?
  У нас ще немає партії. Проте достатньо відповідальних людей, які є висококласними спеціалістами в різних галузях державного управління.
 • Вибачайте, будь ласка, за мою російську. После всего, что пришлось Вам пережить за последние три года, нет желания спрашивать что огорчает более всего, в вот узнать, что добавляет сил и что более всего пахнет оптимизмом – вот это интересно. Наверняка не только мне это интересно.
  Все більше людей розуміють, що конкурентна модель розвитку суспільства себе вичерпала. Натомість майбутнє за солідаристською моделлю, де буде важливо досягнення результату спільними зусиллями.

 

 

Джерело: Главком

 

Залишити коментар

Filed under Uncategorized

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s