Єгор Чечеринда: Щодо Криму – нам не соромно. У нас просто немає фінансових можливостей мати там свого журналіста

10 березня 2014 р.

Керівник служби новин телеканалу ТВі, ведучий програми «Сьогодні про головне» – про оновлення інформаційного мовлення на ТВі, нішу Савіка Шустера, професіоналізм журналістів, люстрацію в медіа та багато іншого

Керівник служби новин телеканалу ТВі Єгор Чечеринда не без гордості розповідає про досягнення свого підрозділу. «На добу в нас 12 інформаційних випусків у робочі дні й три – у вихідні. При цьому чотири рази на день по буднях ми даємо великі випуски хронометражем до години. Для порівняння – ще рік тому на каналі був один випуск новин на день хронометражем 24 хвилини», – каже він.

При цьому ТВі не може дозволити собі мати власкорів у регіонах, у тому числі в Криму, тож користується відео інших каналів і стрімами «народних журналістів».

Про оновлення інформаційного мовлення на ТВі, про інформаційно-аналітичну програму «Сьогодні про головне», яку веде пан Чечеринда, а також про багато іншого він розповів під час чат-конференції на «Телекритиці».

 

 

– Вітаю всіх!

 

– Єгоре, вам подобається вести інформаційно-аналітичну програму?

– Подобається те, що саме з моєї програми телеглядачі дізнаються не лише інформацію, але й аналітичний аналіз усього того, що відбувається в Україні та світі. Щоденний ефір – це трохи важко, але приємно, приховувати не буду.

 

– Скільки годин інформаційного мовлення зараз на ТВі?

– На добу в нас 12 інформаційних випусків у робочі дні й три – у вихідні. При цьому чотири рази на день по буднях ми даємо великі випуски хронометражем до години. Для порівняння – ще рік тому на каналі був один випуск новин на день хронометражем 24 хвилини.

 

– Які канали ви вважаєте своїми конкурентами?

– Наші прямі конкуренти – це всі українські інформаційні канали. Але особисто мені приємно конкурувати з П’ятим, значна частина колективу якого – мої друзі та знайомі..

 

– Я займаюся дизайном. І мені здається, що студія, в якій ви ведете свою програму, концептуально неправильна. Ви далеко, височієте над іншими. Коли камера знімає загальний план, то здається, що все навиворіт. Хочеться ближче бачити гостей і вас, щоб ви не закривали екрана. А кольори у вас гарні

– Так, визнаю, що наша студія далека від ідеалу. Моє «височіння» мені також не дуже подобається. Ми вже розробили проект дизайну нової студії, Частина декорацій уже виготовлена і стоїть у коридорах нашої телекомпанії. Але через відомі події в країні у ТВі виникли деякі фінансові труднощі, тому ми вирішили запускати новий п’ятничний розширений формат програми у старих декораціях. Головне – це зміст. Над формою працюватимемо згодом. Думаю, за місяць-два студійну «обгортку» нашої програми ви не впізнаєте, вона суттєво зміниться.

 

– І ще. Чи не хочете прибрати отой величезний стіл із випуску новин? Він як монстр виглядає. Використовуйте його собі, якщо треба, але в новинах він ні до чого.

– Про стіл у новинах – ми робили декорації з того, що в нас було. Тобто перебудовували стару студію. Зараз, коли політична та економічна ситуація в країні стабілізується, будуть фінанси на нову декорацію, будемо студію модернізовувати й робити сучаснішою.

 

– І ще передайте тим, хто робив дизайн ранкової програми. Це величезний несмак. Така купа деталей і ведучих, які практично всі дивляться в планшети, зовсім не бадьорить.

– Дякую за таку увагу до нашого дизайну. Передам дизайнерам.

 

– Скільки людей роблять вашу програму? Скільки журналістів узагалі зараз на каналі ТВі?

– Мою програму роблять двоє людей: я та редактор Андрій Солімов. буквально три тижні тому до нас приєдналася ще й Анастасія Равва, яка раніше працювала з Мирославою Барчук. Настя – редактор, опікується нашим великим п’ятничним випуском. Ну і, звісно, ще є випускова група ефіру.

 

 

– Єгоре, а хто фінансує ТВі? Чому це така таємниця? Ви нібито опозиційні (були), але прозорої схеми фінансування як не було, так і немає. Хіба люди не повинні знати, хто ваш інвестор? Якщо ви чесний журналіст – дасте чесну відповідь.

– Питання інвесторів та власників не коментую. Перепрошую. А що до нашої «опозиційності» чи приналежності до «Сім’ї», про що багато писали торік у травні, то можете робити висновки самі. У документах, які оприлюднив Геннадій Москаль, чітко видно, що напередодні штурму Майдану, які планувався СБУ та МВС, влада планувала прибрати з ефіру 5 канал, «24», ТВі та «Еспресо ТВ». Очевидно, що провладним ТВі назвати не можна. До того ж свій євроінтеграційний вибір ми зробили ще у вересні, задовго до всіх буремних подій цієї гарячої та страшної зими…

Про власників не коментую. Але приємно працювати з тим власником, який узагалі не втручається в редакційну політику каналу. Це саме про ТВі зразка 2014 року. Сподіваюся, в цьому плані нічого не зміниться.

– Чим зараз на каналі займається Артем Шевченко? Він дуже образився, що його змістили з директорської посади?

– Мій колега, друг та кум Артем Шевченко зараз займається виробництвом програми розслідувань «Знак оклику». Він справді один із найкращих фахівців в Україні у галузі розслідувальної журналістики. Передаю йому вітання!

 

– А що будете робити, якщо англійські суди скасують усі угоди і скажуть повернути ТВі колишньому власнику? Це ж, мабуть, Катеринчук повернеться?

– У нас у службі новин півтора десятка журналістів. Для такої кількості інформаційного мовлення це зовсім небагато…

 

– Чи плануєте запускати нові проекти на каналі? Які?

– Нові проекти будуть здебільшого інформаційними. Про деталі і зміст цих програм – це запитання до нашого генерального продюсера Вадима Гарнаєва. Зараз ми вже запустити наскрізне інформаційне мовлення. Це програма «Твій день». Дивіться її протягом дня на ТВі.

 

– Чи виросли рейтинги ТВі від початку революційних подій в Україні? Яких саме програм?

– Найбільше виросли в плані рейтингів, звісно, інформаційні програми. Доля деяких у буремні дні грудня-січня сягала 15%, що є дуже великим показником для такого невеликого каналу, як наш. Нині найрейтинговішим продуктом ТВі є «Сьогодні про головне» та інформаційні випуски «Сьогодні».

 

– Наскільки об’єктивно, на вашу думку, ТВі висвітлює нинішні події в Україні? Чому після змін колективу на ТВі багато людей почали ставитися до каналу з недовірою?

– Питання довіри чи недовіри – це питання об’єктивності інформації, яку ми подаємо. Я вже писав про те, що напередодні штурму майдану влада планувала відключити ТВі разом із іншими об’єктивними телеканалами. Отже, ми вже відвоювали довіру значної частини українських телеглядачів. Адже глядачеві байдуже, хто власник каналу. Головне те, чи каже цей канал правду глядачеві.

 

– Чому ви вирішили переформатувати ефір? Із чим це пов’язано?

– Пов’язано з тим, що зараз в українського телеглядача страшенний попит саме на інформацію, а не на розваги. Час пісень-танців, талан-шоу закінчився. Країна опинилася на порозі спочатку громадянської війни, а пізніше – війни за свою територіальну цілісність проти ворожого сусіда, який хоче забрати не лише частину нашої території, але й усю нашу незалежність цілком і повністю

 

– Єгоре, а вам самому подобається наскрізний ефір, який відтепер на ТВі?

– Наскрізний ефір на нашому телеканалі лише третій день. Щось мені подобається, щось – ні. Але висновки робити ще рано. Однозначно він додав динаміки в наше мовлення протягом дня.

 

 

– Як ви ставитеся до каналу «Еспресо-ТВ» Княжицького? Ви з ними якось співпрацюєте? Чи не вважаєте, що вони відібрали значну частину аудиторії в ТВі?

– «Еспресо-ТВ» увірвався в інформаційний простір країни на хвилі майдану, і дуже вдало висвітлював усе те, що відбувалося на Майдані, вулиці Грушевького та Інститутській. Вони – молодці, й часто нам допомагали з відео, за що їм вдячний. Із Миколою Княжицьким я знайомий ще з 95-го року, з часів «ММЦ-Інтерньюз». Він справді фаховий телеменеджер, тому бажаю його новому теледітищу всіляких гараздів. Адже ми робимо спільну справу.

 

– Не единожды видела программу с вашим участием как руководителя отдела, где вы на людях в прямом эфире унижаете журналистов на так называемом собрании. Понимаете ли вы, что столь низкое поведение уничтожает бренд канала?

– Я нікого не принижую на нашій редакційній літучці. Я вказую на помилки та прорахунки. Принаймні, всередині колективу це не сприймається як образа, мені так здається. До того ж останні три тижні літучки веде Віталій Півовар. Тепер там немає «образ» и розбору польотів, тепер там є невимушене й легке планування роботи. Можете подивитися цю нову форму.

– Вітаю, Єгоре. Скажіть, ви хочете відібрати лаври у Шустера? (Так виглядає, бо своє п’ятничне шоу ви робите дуже подібним його шоу.)

– Ми не хотіли відібрати лаври у Савіка Шустера. Ми просто хочемо заповнити той інформаційний вакуум, який утворився після зникнення його програми з «Інтера». У значної кількості наших телеглядачів за останні 10 років сформувалася стійка потреба у п’ятничному ток-шоу з провідними політиками. Це вже наче інформаційний наркотик 🙂

 

– Чому у вас з’являються одні й ті самі обличчя? Невже так мало розумних і порядних людей, яких треба запрошувати на ефіри?

– Справді, коло розумних і цікавих співрозмовників в Україні, на жаль, обмежене. Просто порахуйте суто математично – у нас щоденний ефір, у якому по 6 гостей. Це 30 на тиждень та 120 на місяць. Плюс – щоп’ятниці – ще четверо журналістів. Це ще 12 гостей. Виходить, що на місяць ми маємо запросити понад 130 гостей, які були б цікавими для наших телеглядачів. Без повторів складно обійтися.

 

– Багато ваших колег по всьому світу відверто (в ефірі) заявили, що не можуть і не хочуть більше брехати. Як би ви вчинили, опинившись на їхньому місці?

– Про брехню. Я сам 2004-го року був у цій же ситуації. Тоді разом із колективом ТСН ми вибачилися перед телеглядачами за брехню в ефірі й пообіцяли більше ніколи такого не робити. Мені дуже приємно, що в нинішній складній ситуації колектив «1+1» та ТСН, зокрема, виконав свою обіцянку 10-річної давнини. Вони молодці. На відміну від журналістів деяких інший «великих» каналів, які повторили інформаційну зраду 2004 року. Не буду називати їхніх імен, усі й так їх знають. «Плюси» ж – молодці. Те, що їх вимкнули в Криму – свідчення того, що вони кажуть правду. Окреме вітання моїм друзям і колегам Сергію Швецю, Максиму Сухенку, Олені Несміян 🙂

 

– Здравствуйте, Егор. Объясните, пожалуйста, почему в «Сьогодні про головне» и вообще в эфире канала постоянно появляется Олег Ляшко – человек, которому, в принципе, вообще не место в информационном пространстве. Притом что масса депутатов – вполне вменяемых – вообще никогда не появляется на ТВі. Объяснитесь.

– Про Олега Ляшка. Здається, його не було в нашому ефірі тижні три – це точно… Але визнаю, що він хороший оратор, інколи навіть хороший актор. Багато моїх знайомих, між іншим, питають про зворотнє – чому так давно не кликали Ляшка… Програма – це не лише інформація, але й шоу… Тому елементи шоу в ній мають бути присутні обов’язково. Без цього вона не матиме рейтингу. З повагою ставлюся до всіх українських політиків, за винятком українофобів та україножерів…

 

– Доброго дня, Єгоре! Яку ви останню книжку прочитали?

– Перечитав «Братів Карамазових» Достоєвського. Кажуть, що по цій книзі в ЦРУ вивчають психотипи російської людини. В світлі останніх подій – дуже актуально. Хоча, може, про ЦРУ – це лише вигадки.

 

– Єгоре, назвіть трійку, на ваш погляд, провідних журналістів каналу. Іншими словами – кого ви вважаєте обличчям ТВі.

– Провідні журналісти нашого каналу – всі! Але окремо хотів би виділити Андрія Засаднюка, Уляну Дрючкову, Аліну Мазур, ведучих Андрія Годованця й Наталку Лятуринську. Та і весь-весь наш колектив. Дякую, що працюю з такими 🙂

 

– Як ви вітатимете своїх дружину й доньку 8-го Березня?

– Як вітатиму дружину та доньку з 8 Березня? Ще не думав. Після чату якраз побіжу по магазинах 🙂 Хоча вважаю, що подарунки любим жінкам треба робити не 8 Березня, а щодня. Що й намагаюся робити. А 8 Березня в усьому світі – це не свято квітів, а свято боротьби за права жінок.. Хоча, ймовірно, моя позиція й не сподобається більшості з них. Зі святом вас, любі жінки! Вітаю і все жіноцтво та дівоцтво на каналі ТВі! Кохання, тепла, квітів, вірних чоловіків поруч і нових творчих звершень!

 

– Считаете ли вы, Егор, что любой проект на ТВ должен быть персонифицирован? Т. е. иметь свое лицо, человека, который бы ассоциировался именно с этим проектом?

– Про персоналізацію проектів – так, звісно. Люди бачать обличчя і довіряють конкретним людям, які спілкуються з ними з телеекрана. Тут не можу не згадати мою колегу Аллу Мазур. Уявляєте, якою є аудиторія, що довіряє їй особисто, незалежно від того, яку програму та на якому каналі вона веде? Й це довіра, яка формувалася її чесною роботою протягом багатьох років.

 

 

– Чи дивилися ви Олімпійські ігри?

– Олімпійські ігри дивився мало. Лише наших біатлоністок. І те, як росіяни вилетіли від Фінляндії в хокеї.

 

– А как вам работается сегодня с гражданином России – генеральным продюсером Вадимом Гарнаевым?

– З Вадимом Гарнаєвим працювати комфортно. Він постійно фонтанує ідеями, як покращити наш телевізійний ефір. Щось вдається, щось ні – колись мені не надто подобаються ці новації, але він – такий собі енерджайзер на ТВі, новатор та експериментатор у хорошому сенсі цих слів. Постійно втілює щось нове і за формою, і за змістом. Щодо російського паспорта – думаю, йому зараз набагато важче, ніж нам із вами, переживати всю цю політичну напругу.. Адже його співвітчизники погрожують країні, в якій він живе й працює. Думаю, за ті 10 місяців, які Гарнаєв працює в Україні, він уже достатньо українізувався, щоб відчувати себе патріотом Нової України. Повірте, він особисто на посаді генпродюсера ТВі дуже багато зробив для того, аби режим Януковича пав, аби Україна стала справді демократичною.

 

– Чи вдалося, на вашу думку, ТВі зайняти нішу «Інтера» після звільнення Шустера? 🙂 Чи задоволені показниками й змістовністю ток-шоу «Сьогодні про головне»? І чи орієнтувалися, взагалі, на змістовність?

– Своєю програмою «Сьогодні про головне» я колись задоволений, колись – ні. Але щодня намагаюся її вдосконалювати. Звісно, із Шустером важко конкурувати з огляну на те, що мою програму, по суті, роблять окрім мене лише двоє людей, а у Савіка – ціла студія й штат понад 100 осіб персоналу. Але все тече, все змінюється, як казав мудрець.

 

– На вашем канале в вашей передаче и в новостях не видела ни одного включения с Крыма. Вам не стыдно?

– Щодо Криму – нам не соромно. У нас просто немає фінансових можливостей мати там свого журналіста. Це об’єктивна реальність сьогоднішнього дня. Давайте з цього й виходити. Але ми намагаємося максимально висвітлювати події на півострові, використовуючи відео наших колег та «народних журналістів».

 

– Єгоре, як ви особисто ставитеся до тенденцій останніх днів на ТБ – переходити тотально на російську мову? Ви сам вважаєте це правильним кроком?

– До переходу на російську мову ставлюся негативно. Я сам родом із російськомовного Запоріжжя і розумію, що якщо українську мови викинути з медіа – вона суттєво маргіналізується. Цього не можна допустити.

 

– Зараз багато говорять про люстрацію в медіа. Як ви думаєте, кого зараз потрібно в першу чергу люструвати? Як ви думаєте, що після люстрації чекає таких медійників? На які канали, журнали їм іти працювати? Це взагалі гуманно?

– Люстрацію, очевидно, мають здійснювати самі телеглядачі вибором того чи іншого каналу на своєму телевізійному пульті. В іншому разі я просто не бачу, хто може проводити цю люстрацію в межах всієї країни. Адже вірусом корупції, пристосуванства, брехні тією чи іншою мірою заражені ми всі. На превеликий жаль.

 

– Здравствуйте. Скажите честно, вы лично считаете информационную службу ТВі конкурентоспособной? Уровень журналистов лично вас устраивает?

– Конкурентноздатність нашої інформаційної служби мають оцінювати телеглядачі. Єдине, що хочу сказати – ми не маємо змоги, через фінансові обставини, запрошувати на наш канал відомих та сформованих журналістів із гучними іменами. Ми запрошуємо молодих та перспективних. Не завжди це вдале придбання, але декілька з наших нинішніх журналістів матимуть велике журналістське майбутнє. Дайте їм трошки «наростити інформаційний жирок». Хоча і не хочеться бути «кузнею кадрів» для інших, більших телеканалів…

 

– Розкажіть, будь ласка, про співпрацю з «народними журналістами», як ви їх називаєте. На яких умовах співпрацюєте з ними? Як перевіряєте, чи відповідає відзняте ними відео чи факти дійсності? Як залучаєте до співпраці?

– Про народних журналістів: з ними співпрацю лише починаємо, але я впевнений, що це дуже перспективний шлях розвитку майбутнього ТБ. Особливо малобюджетного, адже тепер чи не в кожного є мобільний телефон, на який можна в хорошій якості відзняти ту чи іншу актуальну подію, яка трапилася поруч.

 

 

– Розкажіть, будь ласка, про інформаційні марафони на ТВі. Як часто канал вдається до них? У яких випадках? Якими силами вони виробляються? Скільки часу потрібно ТВі для підготовки такого проекту?

– До інформаційних телемарафонів ми вдавалися тоді, коли була реальна загроза розгону майдану. Я особисто провів не одну годину ефіру в грудні. Саме тоді ми мали найвищі рейтинги за весь минулий рік. Зокрема, по Києву наша доля сягала 15%. Загалом, саме в Києві найкраще дивляться ТВі. Це пов’язано з тим, що ми – канал не ефірний, а кабельно-супутниковий. У регіонах нас дуже сильно прибрали з кабельних мереж на початку Єврореволюції. А поставити супутникові тарілки люди не завжди можуть через фінансові труднощі. Дуже сподіваємося, що вже скоро ТВі з’явиться в ефірі. Зокрема, відучора нас можна дивитися в Харкові.

 

– Як ви оцінюєте роботу Савіка Шустера? Чого його й досі тримають на українському ТБ? Крім нього в нас професіоналів немає?! Я зараз не про те, що він неукраїнець, але про те, як він вів свої програми до майданів… Чому ми дозволяємо павлікам морозовим повертатися на екрани?

– Роботу Савіка Шустера з етичних причин оцінювати не буду. Він професіонал своєї справи та мій конкурент, може, я і голосно сказав (щодо конкурента), але, принаймні, мені особисто так здається. До того ж поки що ми – в різних вікових категоріях, у нього просто значно більше досвіду… Йому, здається, 62, він ровесник Януковича, а мені – 38. Ще є час позмагатися 🙂 В хорошому розумінні цього слова 🙂

 

Звісно, що загалом до Савіка Шустера ставлюся з великою повагою. Він справді дуже багато зробив для українського телебачення. по суті сформувавши новий телевізійний жанр політичного ток-шоу.

Ще хочу окремо відмітити програму Андрія Куликова «Свобода слова». Дуже поважаю Андрія як журналіста, експерта, просто порядну людину. Було дуже приємно 10 років тому працювати під його керівництвом у ТСН. Вважаю, що його ток-шоу – якісний телевізійний продукт, із яким приємно конкурувати…

 

– «Еспресо-ТВ» увірвався в інформаційний простір країни на хвилі майдану. На якій хвилі в інформаційний простір увірвалися ви й навіщо? Яка ваша місія на українському телебаченні? З повагою.

– ТВі увірвався в інформаційний простів країни 6 років тому. Останні 3 роки на цьому каналі працюю я. Наша місія – говорити правду. Отак коротко й лаконічно. Здається, протягом останніх 10 місяців, коли я очолював службу інформації, нам це вдавалося. Можливо, наші новини не такі вишукані та яскраві, як на великих каналах, але вони точно чесні! Чим я й пишаюся…

 

– У вас же патріотичний канал? На 8 Березня корпоративчик буде?

– Корпоративчик ми хіба організуємо власними силами. Але краще це зробити згодом, із виїздом на природу 🙂

 

– Буде війна?

– Дуже б не хотілося, щоб розпочалася війна. Не дай Бог. Це буде просто гуманітарна катастрофа. Але й віддавати свою землю окупантам без бою теж не можна…

 

– Єгоре, які критерії відбору журналістів в інформаційну службу? Здається, що 90% у вас – студенти чи стажери. Не можна в прямому ефірі казати «каУнас» (мається на увазі місто Каунас).

– Про Каунас. У нас в ефірі Таня Будь сказала на КаУнас, а КаунАс 🙂 Але це просто через відсутність життєвого досвіду. Тані лише 19 років. Досвід здобувається лише з роками. Так що в неї все ще попереду. Впевнений, що вона виросте у справді фахового журналіста та ведучу.

 

– Єгоре, серед ведучих ви згадали Лятуринську й Годованця, чому не згадали про Юлію Литвиненко, Мирославу Барчук, Сергія Руденка? Ви знаєте цих людей? Вибачте, але саме вони є обличчями каналу. На відміну навіть від вас.

– Литвиненко, Барчук, Руденко, безумовно, теж обличчя каналу 🙂 Їх дуже поважаю й роботу їхню високо ціную. Я просто казав про інформаційну службу новин, яка безпосередньо під моїм керівництвом. Наш сайт на чолі з Сергієм Руденком за останні три місяці став одним із найвідвідуваніших в Україні, а моя улюблена екс-ведуча по «Сьогодні про головне» Юлія Литвиненко отримала «Телетріумф», із чим я її вітаю. Взагалі, працювати з Литвиненко дуже приємно й комфортно, як і з усім колективом ТВі. Повірте на слово 🙂

Знаєте, для мене не дуже важливо, чи я є обличчям ТВі, чи ні. Правда 🙂 Головне – що я роблю на цьому каналі те, що мені подобається роботи, а те, що я роблю, подобається тим людям, до думки яких я дослухаюся 🙂

– SOS! Насколько ваши личные взгляды на профессионализм журналистов и ведущих на ТВi совпадают с реалиями рынка? У вас как у руководителя не возникало желание заказать фокус-группу? Фамилии ведущих, которые вы назвали, можно объяснить лишь тем, что они не угрожают вам как конкуренты.

– Про конкурентів усередині ТВі – дивне запитання. Я не бачу ні в кому зі своїх колег конкурентів, бо всі ми разом робимо спільну справу.

 

Щодо фокус-групи – ми подумаємо над цим питанням. Соціологія є дуже важливою для формування інформаційного контенту. Дякую за пораду.

– Фокус-группу по вашей программе надо сделать в первую очередь. Поверьте на слово.

 

– Єгоре, вас номінували на Людину року. Ви впевнені у своїй перемозі?

– Скажу єдине – цю перемогу я щодня доводжу в ефрі своєї програми о 20.00 на ТВі. Чи це мені вдасться – буде відомо 21 березня. Але найбільша перемога – це не нагорода у вигляді статуетки, а нагорода у вигляді визнання телеглядачів. Було дуже приємно, коли і на Майдані, і на Грушевського до мене підходили абсолютно незнайомі люди й дякували за ПРАВДУ в ефірі «Сьогодні про головне».

 

– Егор, еще летом в комментариях вы и Гарнаев с «Дождя» рассказывали, что мы увидим совершенно новый конкурентоспособный формат новостей. То, что мы видим сейчас, и есть результат, которого вы добивались?

– Наші новини точно не такі, як на інших телеканалах. За формою. А за змістом ми щодня працюємо над їхнім удосконаленням. Дякую.

 

– Єгоре, якщо ви мали на увазі виключно інформаційних ведучих, то з мені відомих імен є лише Віталій Півовар. Чи плануєте проводити промокампанії, щоб ваших ведучих знали? Особливо тих, про яких ви говорите.

– Так Віталій Півовар – ведучий, який прийшов до нас із 5-го каналу, достатньо фаховий і талановитий журналіст. Він суттєво посилив нашу команду.

– Дякую всім за приємне спілкування, До зустрічі в ефірі ТВі!

Біографічна довідка:

 

Єгор Чечеринда закінчив Львівський державний університет ім. Івана Франка, факультет журналістики.

 

Працював  журналістом  на телеканалах СТБ (програма «Вікна»), ICTV (інформаційна програма «Факти»), «1+1» ( «Телевізійна служба новин»), головним редактором інтернет-порталу INTV.

 

Наразі працює керівником служби новин телеканалу ТВі. Ведучий інформаційно-аналітичної програми «Сьогодні про головне».

 

Одружений, виховує доньку.

Фото Максима Лісового

Джерело: Телекритика

Advertisements

Залишити коментар

Filed under Uncategorized

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s