Ірена Карпа: Львів для мене – гастрономічний центр

7 жовтня 2013 р.

Ірена Карпа
Письменниця радіє незнайомцям на вулицях і мандрує кав’ярнями

Сьогодні вона — гостя у Львові. Хоча саме тут Ірена Карпа починала свою кар’єру як незмінна солістка гурту “Фактично самі”. Нині вона ще й письменниця і телеведуча. Щоправда, вже не львівська, а столична.

Нещодавно Ірена побувала на Форумі видавців, де взяла участь у презентації проекту про українську літературу в середній школі — “С.Е.К.С.”. І справді, важко уявити: як би без Карпи обійшовся такий скандальний письменницький захід?

— Ви уже тривалий час живете у Києві. А як часто буваєте у Львові і що для Вас сьогодні означає це місто?

— У Львові буваю не так часто як хотілось би. Перш за все, це місто для мене — гастрономічний центр. Тут комфортно, не гидко ходити вулицями. Раніше дуже любила Одесу та Суми, але зараз якось відсторонилась від тих міст.

— А у Львові у Вас є улюблені місця?

— Улюблених місць насправді багато. Дуже люблю снідати у ресторані на вулиці Вірменській, пов’язаному з давнім банком, каву п’ю зазвичай у кафе на площі Катедральній. Мені дуже подобається колоритність та інтер’єри тутешніх закладів. Якось все тут по-іншому.

— Чим вирізняється Львів в Україні та світі?

— Найбільшою особливістю Львова для мене є українська мова на вулиці. Так приємно почути її просто гуляючи містом, тим більше коли ти знаєш, що це не твої знайомі з тобою розмовляють, а зовсім незнайомі тобі люди.

— Як на вашу думку, Львів дотримується звання культурної столиці України, чи все ж втрачає його?

— Я думаю, дотримується. Тут постійний рух вперед. От Форум видавців. У якому місті ви ще таке бачили? Ніде. Деякі українські міста помітно втрачають свої позиції, а  зі Львовом все навпаки.

З окраїн люди їдуть в столицю, бо думають, що там краще. Але насправді Київ — далеко не найкраще місце для життя. Поступово люди доходять до цієї думки і втікають зі столиці. Людині, звичайно ж, потрібно міняти місце проживання, але можна чудово жити в тому ж таки Львові. Це місто має велике майбутнє.

 

 

 

Автор: Вікторія Доскіч

 

 

Джерело: ЛьвівЕкспрес

Залишити коментар

Filed under "Qarpa", Карпа Ірена

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s