Чат з Ігором Луценком

11 липня 2013 р.

 • smilik
  Вчера, 14:13
  Пане Ігоре, яку культурну спадщину після себе залишить нинішня влада, на ваш погляд?))
   
  Безумовно, з точки зору антропології, наш період є надзвичайно цікавим. Це будуть пам’ятки, в яких відобразилася жадібність, глупота, несмак. Звісно, більшість із них зникнуть, і ніхто цього не помітить. Характерно, що нинішнє десятиліття не спродукувало жодної архітектурно цікавої будівлі попри мільярдні обороти забудовної індустрії. При цьому ми, прості кияни, створили Пейзажку, якою можна хизуватися перед гостями міста.
 • Pavlo
  Вчера, 14:11
  Які акції ваша організація планує найближчим часом? І як можна стати членом “Збережи старий Київ”?
  12 липня ми йдемо на акцію, щоб підтримати жителів Десятинного провулку. 11.30, Герцена, 9. Ми не маємо формального членства. Приєднуйтеся до нас у Фейсбуці, слідкуйте за подіями, знайомтеся в реалі.
 • moral
  Вчера, 11:43
  Чи погоджуєтеся ви зі словами, що кожен народ має ту владу, на яку заслуговує? Пані Олександра Кужель розповіла у Фейсбук про те, що відбувається сьогодні в Київраді: “«Ты и Емец не доживете до вечера», – пообещал сейчас «избранник» киевлян Александр Лищенко. Обещание сопровождалось отборной нецензурной бранью. Этот господин, являющийся членом постоянной комиссии по вопросам земельных отношений, настолько прикипел к своему «теплому» месту и так не хочет с ним расставаться, что напал на женщин-депутатов. От его удара отлетела к стене Лилия Гриневич и сильно ударилась головой. Глядя на то, с каким остервенением нелегитимные члены нелегитимного Киевсовета обороняют свои мандаты, дающие им право бесконтрольно грабить киевлян и уничтожать столицу, понимаешь, что угроза Лищенко (члена Народной партии) – это только начало.” Невже ми самі таких обираємо? І чи вірите ви, що щось кардинально зміниться у Київраді після виборів?
  Я б поставив у пряму залежність народ і владу, якби народ міг оперативно цю владу зммінювати. А оскільки відкликання буйних чи неадекватних, чи просто скурвлених обранців зараз неможливе, то я вважаю, що наш народ не заслуговує такої влади. Його просто обманюють, і система це дозволяє.
 • dim-dim
  Вчера, 11:35
  перепрошую, а чи маєте ви якийсь родинний зв”язок із юрієм луценком?
  Не маю. Але зауважу, що вдячний, що він з тюрми мене підтримав на виборах минулої осені. Такі у нас з ним високі стосунки.
 • Pavlo
  Вчера, 11:32
  Що вас підштовхнуло стати активістом “Збережи старий Київ”, якісь конкретні події?
  Можливість своїми руками змінювати реальність. Ми прибрали паркан з Пейзажної алеї, і там стало значно краще від цього. І я зрозумів, що пересічна людина може дуже багато змінити в цій державі. І це може бути навіть дуже весело.
 • Pavlo
  Вчера, 11:31
  Ігоре, хотілося б почути ваш прогноз (а ще більше хотілося б, аби він був оптимістчиним): яка доля чекає 1) Андріївський узвіз, 2) Замок барона, 3) Десятинку?
  Замок барона точно рано чи пізно будуть реставрувати, тому що треба бути останнім дурнем, щоб позбутись його зовсім або переробити його вигляд. Андріївський узвіз будуть намагатися і далі забудовувати. Але обороняти його, маючи вже здобуті перемоги, значно легше. Як кажуть, у перемог завжди багато батьків, а поразка – завжди сирота. Тож широка родина батьків наших перемог є запорукою того, що будуть і наступні перемоги. А що стосується Десятинки, то за цієї влади один із улюблених храмів Януковича і його Сім’ї навряд чи ми звідти посунемо.
 • Tina
  Вчера, 11:27
  Игорь, а вы сами – киевлянин? И что бы вы посоветовали киевлянам, ведь от них тоже немало зависит в борьбе за чистый красивый город?
  Так, я киянин. Порадив би киянам не соромитися виходити на вулиці і повертати собі місто.
 • omega
  Вчера, 11:20
  Чи дослухається до вашої громадської ініціативи міська влада, тобто чи має діяльність “Збережи старий Київ” реальний результат, що бачите своїми досягненнями? Ви часто йдете всупереч чиїмось інтересам, часто інтересам впливових і багатих людей, чи не було особистих погроз, чи вдається підтримувати цивілізований діалог?
  Почну з погроз. Насправді на побутовому рівні погрози лунають завжди. Наприклад, я з колегами вже звик на це не зважати. Реальний результат є постійно, коли ми добиваємося зупинки того чи іншого руйнівного проекту. Останній приклад: Десятинний провулок та вулиця Дніпроводна. Влада ж дослухається лише до голосу сили.
 • omega
  Вчера, 11:17
  Скажіть, чи багато історичник пам’яток у Києві ми сьогодні можемо побачити у їхньому первинному вигляді? Для яких об’єктів наразі зберігається найбільша загроза?
  У нас повністю відсутнє розуміння того, що недоторкана старовина є колосальним багатством, яке, приміром, можна за реальні гроші бескінечно продавати туристам. Тому ми не ставимося до своїх пам’яток по-англійськи чи по-французьки, чи по-італьйськи, будучи при цьому не менш унікальними. Загроза збільшується пропорційно до значущості пам’ятки. Відповідно найбільш значущі пам’ятки – це Софія, Лавра та Андріївська церква. Це зони наймасштабнішого лиха, тому що це пам’ятки всесвітнього значення під загрозою.
 • vopros
  Вчера, 11:11
  оппозиция штурмом взяла киевсовет, а что, собственно дальше? как думаете? на что еще хватит оппозиции??
  Невеличка поправка: було силою заблоковано засідання нелегітимної Київради. Я сподіваюся, що топовим опозиціонерам стала зрозуміла корисність та приємність цього процесу, і що вони будуть так робити щоразу, і врешті ми разом поставимо владу перед фактом неминучості виборів у Києві.
  • vopros
   Вчера, 11:10
   сотрудничаете ли вы с какой-либо политической силой? чьи идеи вам ближе всего?
   Я полум’яно люблю усі опозиційні сили. Мені страшенно боляче, коли ці люди між собою чубляться.
  • inessa
   Вчера, 10:59
   Игорь, не напоминает ли Вам Ваша деятельность, борьба за культуру и памятники архитектуры Киева, борьбу с ветряными мельницами? Когда на каждого защитника Киева находится десять таких, кто пытается урвать лакомый кусок киевской земли? Сил и удачи Вам в Вашем нелегком деле.
   Земельна мафія та інша нечисть є значно складнішим супротивником, ніж вітряки, тому боротися цікаво. І я відчуваю себе дуже затребуваною персоною серед моїх сусідів по місту. Дуже хочу, щоб у мене було якомога більше колег. Дякую за Ваші побажання.
  • polit_ua
   Вчера, 10:52
   Добридень, Ігоре. Чи матима якийсь позитивний ефект сьогоднішня акція киян, які оточили приміщення Київради, вимагаючи виборів мера і депутатів Київради?
   Безумовно, якщо говорити стратегічно, це – перемога. Опозиція і кияни не купилися на дешевий популізм, яким намагалися захиститися Герега і компанія. Вони внесли до порядку денного нібито потрібні для міста рішення. Але ми всі розуміємо, що їх мета – добитися, щоб визнали за ними право голосувати від нашого імені. Це право їм потрібне лише для одного – для крадіжок землі і майна.
  • kiianyn
   Вчера, 10:49
   коли вже врешті приберуть той зелений паркан біля гостиного двору?!
   Я Вам обіцяю, якщо ми з вами доб’ємося рішення про призначення виборів у Києві, я особисто зберу загін з опозиційних депутатів та простих громадян, і ми вирішимо це питання. Інакше без політичних важелів ми Гостиний двір не втримаємо.
  • sid57
   Вчера, 10:41
   Игорь, как вы считаете, имеют ли сегодня хоть какое-то реальное влияние на действия украинской власти такие организации, как, к примеру, ЮНЕСКО, прислушиваются ли к их рекомендациям? И как можно раз и навсегда пресечь попытки застроек рядом с Софией Киевской?
   Чиновники бояться ЮНЕСКО, це однозначно. Але, на жаль, це чиновники середньої ланки, у яких любов до грошей більша, ніж усі інші страхи. Раз і назавжди зупинити незаконні забудови біля Софії можна, лише змінивши всю систему влади в країні. Нинішня система передбачає, що від волі (або байдужості) однієї людини залежить все в країні. Це ненормально.
  • nat_
   Вчера, 10:34
   1) як ви оцінюєте діяльність пана новохатька на його посаді? 2) чи винна тільки влада у відтягуванні виборів у києві? чи, може, й опозиція не особливо тому сприяє, коли ніяк не може визначитися зі своїм єдиним кандидатом? як у підсумки вирішиться це питання, як гадаєте?
   1) Стиль нинішньої влади полягає в тому, що на номінально головній посаді знаходиться людина, яка нічого не вирішує. Власне, найбільш людожерські рішення традиційно підписує не сам пан міністр. І це стосується не тільки Новохатька. З іншого боку, бути таким “зіц-головою Фунтом” у негідників – це велика ганьба. 2) У мене є підозри, що з опозицією теж щось не так у цьому питанні. 🙂
  • moral
   Вчера, 10:31
   Чому, на ваш погляд, українці ніяк не навчаться дбайливо ставитися до культурних пам*яток, не тільки у Києві, а й по всій Україні?
   Тому що коли ми виживали, у нас не було для того часу. Коли ми навчилися виживати, ми кинулися в споживання і нам нема до того діла. Мабуть, тому що ми – нація тінейджерів.
  • moral
   Вчера, 10:29
   Пане Ігоре, що відбувається з українським суспільством, що відбувається з нашими правоохонцями, якою недугою це суспільство вражене, якщо не встигло воно оговтатися після трагедії Оксани Макар, як трапилася чергова у Врадіївці, потім – на Дніпропетровщині? Як можна жити в країні, де громадяни легко можуть потерпати то від сбушників, то від міліціонерів, що чинять злочин та залишаються непокараними? Що відбувається з нашими правоохоронцями?
   Наші правоохоронці – це внучаті племінники НКВД-истів та організаторів Голодомору. Погодьтеся, що за період від тих історичних подій, вони стали більш сумирними. А якщо серйозно, ми не усвідомили, що зберегли страшну силову систему тоталітарного суспільства, яка тепер пішла в рознос і слухається лише вказівок начальства, виконує замовлення за гроші і задовольняє свої збочені схильності. Врятує нас лише підзвітність силовиків через їх виборність за зразком виборності шерифів у США.
  • petro
   Вчера, 10:26
   Що, по-вашому, буде далі із садибою Мурашка? Адже у випадковість пожежі важко повірити. Дякую за відповіді.
   З садибою Мурашка буде наступне: Яків Якович Діхтяр, начальник охорони культспадщини Києва, під впливом громадськості виділить гроші на консервацію цієї пам’ятки. Ми її збережемо до більш сприятливих часів.
  • petro
   Вчера, 10:21
   Чи шкодуєте ви зараз, що не потрапили до Верховної Ради, і чи будете намагатися ще потрапити туди (щиро бажаю, аби ви стали в майбутньому депутатом)? Як взагалі оцінюєте ефективність роботи парламенту у цій сесії, що закінчилася?
   Я шкодую ледь не щодня, що у мене немає депутатського імунітету. Актів прямого народовладдя було б значно більше у місті Києві. Загалом, продовжився процес руйнування парламентаризму. Для опозиціонера статус депутата потрібен для недоторканості, а представникам провладних фракцій взагалі не розумю для чого, оскільки в нинішній системі влади вони виявилися зайвими.
   petro
   Вчера, 10:18
   Ігоре, чи буде хтось покараний за історію з київськими начебто рожевими каштанами? Навіщо витрачаються кошти не зрозуміло на що замість того, аби, наприклад, побудувати дороги чи допомогти вилікуватися якійсь дитині із малозабезпеченої сім’ї?
   Покарали “стрілочника” – звільнили директора районного комунального підприємства. Система викачування з київського бюджету коштів нібито на озеленення продовжує успішно працювати.

Залишити коментар

Filed under Луценко Ігор

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s