Чат з Тарасом Чубаєм

11 липня 2013 р.

 • Pylypchuk_T.
  10 июля, 13:40
  Яким ви бачите майбутнє України, яким – української пісні?
   
  Райдужним. (Нам своє робить.)
 • kuka
  10 июля, 11:30
  доброго дня. розкажіть про ваші враження від співпраці із Kozak System, чи задоволені ви результатом?
  Результат в процесі з’яви. Наразі є проміжні результати, і ними я дуже задоволений. Ось-ось альбом буде закінчений, останні штрихи. Без сумніву, цей альбом буде бомбою. В цьому проекті мені доводиться виконувати масу функцій, зокрема, я буду продюсером, звукорежисером, вокалістом, гітаристом і композитором. З цим проектом їдемо на гастролі до Канади і, можливо, Сполучених Штатів.
 • smilik
  10 июля, 11:27
  Пане Тарасе, вчора був день народження у нашого гаранта. Що б ви йому подарували й побажали, якби була змога побачити особисто?
  Я – ігнорант гаранта.
 • Yasia
  10 июля, 11:25
  Тарасе Григоровичу, ви багато років на сцені – чи почуваєтеся ви там “як риба у воді”, чи й досі є страх або сильне хвилювання перед виходом на неї? Як ставитеся до форс-мажорів під час виступів – дратують чи допомагають зібратися.?
  Будь-яка нормальна людина завжди хвилюється перед виходом на сцену, і я не виняток. Форс-мажор під час виступу може розважити як мене, так і публіку.
 • konn
  10 июля, 11:23
  Наші соціологи щороку намагаються виміряти, наскільки щасливі українці, і цьогоріч, за їхніми дослідженнями, ми щасливіші, ніж десть років тому, але нещасніші, ніж три роки тому. Що, на ваш погляд, заважає бути щасливими українцям? І взагалі, чи вміють вони радіти життю та зберігати оптимізм?
  Наше нещастя в тому, що ми замало любимо один одного. Можна перефразувати “бідний, бо дурний, дурний, бо бідний” – нещасний, бо нещасний.
 • polit_ua
  10 июля, 11:19
  Тарасе, дякую за вашу музику та пісні! Таке питання: чому Ви не йдете в політику, в парламент із вашими принципами, активною громадянською позицією та розважливістю?.
  У мене немає активної громадянської позиції – це якийсь міф. І це, власне, заважало б бути розважливим…
 • dinka
  10 июля, 11:09
  Чим, на ваш погляд, можна пояснити примітивізм та часто вульгарність музичного продукту більшості українських поп-виконавців? Це слухачі настільки примітивні й невибагливі, що потребують такого, і попит народжує пропозицію, чи комусь вигідно виховати такого слухача? Дякую.
  Я не думаю, що варто собі чи комусь пояснювати, що таке примітивізм. Хоча можна знову згадати “бідний, бо дурний, дурний, бо бідний”.
 • dinka
  10 июля, 11:07
  Певно вам уже сотні разів ставили це запитання, але… Відповідь на очі не траплялася, тому перепрошую, що повторюся. Ким ви мріяли стати в дитинстві? Хто за фахом були ваші батьки? І як ставляться ваші рідні до напруженого графіку творчої людини? Мабуть, часу для родини не так багато, як хотілося б, залишається…
  Ким я мріяв стати в дитинстві, не пам’ятаю. Очевидно, що космонавтом або космополітом і, мабуть, мені це вдалося. Я думаю, що це у владі творчої людини напружувати чи розслабляти свій графік. Але ж росте нове покоління – мої діти, і переважно напруженість графіку залежить від них.
 • dinka
  10 июля, 11:04
  Де і коли плануються найближчі виступи “Плача Єремії”?
  Найближчий мій виступ відбудеться 20 липня у клубі “Лівий берег” у Львові. А “Плач Єремії” виступить на фестивалі “Франко-місія” 26 липня в Нагуєвичах.
 • dinka
  10 июля, 10:54
  Пане Тарасе, коли Ви писали пісню “Лиш вона”, чи здогадувалися Ви, що вона стане, можна сказати, визитівкою гурту, настільки полюбить народом?)
  Перш за все, пісня “Завтра прийде до кімнати…” (“Вона”) написана Костем Москальцем, геніальним поетом, філософом і мислителем сьогодення. Я не думаю, що ця пісня стала візитівкою гурту – вона, скоріше, стала просто народною піснею, і люди, співаючи її, досить часто не мають поняття, хто її співає і хто її написав.
  • indigo
   10 июля, 10:45
   Як думаєте, незадовго до виборів у 2015-му спливе знову “мовне питання”, чи до того вистачить політичної волі прийняти мовний закон, який би влаштовував і одних, і інших? Чи є проблема з цим насправді в країні, або ж вона штучна?
   Мені насправді не хочеться думати про вибори, про те, спливе щось у наших політиків, чи не спливе. Ще раз повторюсь, нам своє робить.
  • indigo
   10 июля, 10:43
   Тарасе, чому, на вашу думку, політики постійно спекулюють темами мови, історії, релігії, підкресллючи відмінності у поглядах українців різних регіонів? Ви об’їздили чи не всю країну – ваші враження, чи справді ми, українці, настільки різні і непримирими, як прагнуть примусити нас думати політики?
   Як на мене, це прекрасно, що всі люди різні. І все, чого нам не вистачає, це звичайної щоденної любові.
  • karambol
   10 июля, 10:39
   Чи бачите особисто ви реальне підґрунтя для розмов про фашизм в Україні? Чим такі розмови шкодять суспільству та країні?
   У нас була розмова про фашизм і антифашизм у програмі “Ч/Б”: http://tvi.ua/program/2013/05/28/chb_vid_28052013
  • karambol
   10 июля, 10:36
   Якби надійшла до вас пропозиція за дуже суттєвий гонорар бути радником з питань культури в нинішньої влади, як би ви вчинили і чому?
   У цьому випадку гонораром мала б бути ціла Україна. Можна додати цитату Андрія Бондаря: “Він за Україну родіну продав…”
  • karambol
   10 июля, 10:34
   Пане Тарасе, кілька запитань, якщо не заперечуєте. Перше, що цікаво було б почути – ваша оцінка нинішньої гуманітарної політики в Україні, чи є вона взагалі як така, а також ваша оцінка законодавчих ініціатив у галузі культури?
  • journ_
   10 июля, 10:31
   Чому, на вашу думку, на українських телеканалах лише невеличка купка спражніх достойних програм, присвячених культурній тематиці, проте множаться і квітнуть усілякі політичні шоу, якісь дивні програми про потойбічне й екстрасенсів тощо? Культура не дає рейтингів, тобто людям це не цікаво? У чому причини, на ваш погляд? Дякую за відповіді.
   Перерахуйте мені цю “купку” – я б хотів подивитись.
  • journ_
   10 июля, 10:29
   Тарасе Григоровичу, після зміни керівництва на телеканалі ТВі до нього дещо неоднозначне ставлення у сусіпльстві та серед журналістської спільноти. Скажіть, як особисто вам працюється за нових умов? Наскільки ви вільні від “побажань” керівників при створенні власного проекту?
   У мене, перш за все, до всього неоднозначне ставлення, в тому числі й до ТВі. Наразі у нас з Андрієм повна свобода, але я, як реаліст, розумію, що така програма довго не може існувати. Тому дивіться її зараз, бо нас скоро закриють.
  • Leonid
   10 июля, 08:55
   Чи думаєте продовжити серію “Наше…”. Які є ідеї, що це могло б бути? Можливо, “Наш Кобейн” чи “Наша Ніна Хаген”?
   Я наразі з’ясовую, що ще у “Нас” є доброго. Як тільки знайду, то це буде “Наше Все”.
  • Vadym Karpiak
   9 июля, 18:26
   Чому Ви не перезапишете у новому студійному звучанні Літаючу Голову, Єхидну та інші забійники? Бракує часу чи бажання?
   Насправді є така ідея. Зокрема, “Літаюча голова”, “Єхидна” і ще багато пісень, як на мене, звучать інакше, ніж 10-15 років тому. Я б сказав, дозріліше. Так що Ви вгадали зі своїм запитанням, шановний Вадиме.
  • Galya Plachynda
   9 июля, 12:57
   Тарасе, поправте мене, якщо помиляюсь, але здається ви планували випустити платівку зі спільного акустичного концерту “Плачу Єремії” та “Пікардійської терції”. Що завадило реалізувати ці плани?
   Справді планувався вихід альбому, де бере участь “Пікардійська терція”. Йдеться про спільні живі виступи, які награвалися впродовж кількох років. Наразі не знайшовся видавець на таку продукцію, але Ви можете почути ці твори на моїй сторінці: http://www.reverbnation.com/taraschubai
   • Nash
    9 июля, 12:50
    Пане Тарасе, чи плануєте Ви продовжувати кар’єру телеведучого?)
    Ні.
   • Anna Shevchenko
    9 июля, 11:32
    Розкажіть детальніше про програму “Ч/Б”, в чому її родзинка? Скільки програм вже вийшло, на які теми? Чи сперечаєтеся ви з Андрієм Бондарем під час запису?
    У програмі “Ч/Б” немає родзинок, бо це не кулінарна програма. Хоча коли нас закриють, нам, очевидно, запропонують кулінарну (а взагалі я люблю готувати їсти).
   • Nash
    9 июля, 11:17
    Чи почуємо ми найближчим часом пісні з нового альбому Тараса Чубая?:) Який це буде альбом? Яка музика? Чиї вірші?
    Поза тим, що я планую видати альбом із Kozak System, я ще планую видати альбом з “Плачем Єремії”, а також свій сольний альбом, над яким я працюю вже останні чотири роки. Музика як завжди буде моя, а поезія – Грицька Чубая, Костика Москальця, Богдана-Ігоря Антонича і навіть, можливо, Тараса Григоровича Шевченка.

Залишити коментар

Filed under Чубай Тарас (Плач Єремії)

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s