Чат з Олегом Михайлютою

24 травня 2013 р.

 • valeria_korniuk
  24 мая, 13:55
  Чи є у Вас офіціальна сторінка у соц. мережах?
  Офіційна – тільки на «Фейсбуці». «В Контакті» та «Однокласниках» – фейки.
 • Ostap
  24 мая, 12:34
  Доброго дня! Як на Вашу думку розвиватиметься музична індустрія в Україні найближчим часом? Чи існує можливість переходу від заробляння виключно живою грою до продажу самих записів (всякі хмарні сервіси і т.і.) чи такого в найближчій перспективі не буде? Чому нова цікава музика так рідко з*являється в змі і на великих площадках і відповідно невідома широкому загалу (це через відсутність у нас такої музики чи є інші причини)? Наперед дякую за відповіді, З повагою, Остап.
  Хорошої музики останнім часом багато з’являється, що мене дуже тішить. Просто її треба шукати. Основні медіа-ресурси дуже “важкі”, і дуже часто програмні директори бояться брати на себе сміливість відкривати щось нове. Або в них просто поганий смак, або ж вони женуться за рейтингами, підлаштовуючись під загальну масу, або чекають, поки той чи інший музикант проб’ється сам, а потім вже підлаштовуються. Але так було завжди і, сподіваюся, що інтернет зможе пришвидшити пошук хорошого у світі.
 • Tirli
  24 мая, 11:36
  – Есть ли такие исполнители, с которыми вы никогда бы не согласились выступать на одной сцене? – Ваш рецепт борьбы ос “звездной болезнью” (ибо у вас она вроде никогда не проявлялась)? – Учитывая, что вы любите погонять на байке, не планируете записать пару-тройку байкерских, мотоциклетных песен?
  1. Нет, сцена она на то и сцена, чтобы на нее мог выйти каждый. А дальше уже – кто что умеет. 2. А некоторые, наоборот, говорят, что проявлялась и продолжает проявляться. Я уже убедился, что разные люди меня воспринимают по-разному. А вообще, нельзя к себе относиться слишком серьезно. Я же просто ретранслятор. 3. А еще у меня есть BMW, но в голову не приходила идея написать песню о машине.
 • konraD
  24 мая, 11:33
  Пане Олег, скажіть, на кого, по-вашому, розраховані ціни на квитки, які встановлюють гастролери, в основному це стосується театра, але й певні музиканти не відстають?! Хіба нормально, якщо людина, яка хоче потрапити на виставу із улуюбленим актором, чи на концерт улюбленого виконавця, мусить віддати за це ледь не чверть своєї зарплатні?
  Це питання нібито до промоутерів, хоча насправді воно до економіки країни. Те, що люди не можуть собі дозволити купити квиток, це не провина актора або виконавця, а питання до тих, хто “рулить” економікою в цій країні, і чому людям так мало дають заробити.
 • 4u4a
  24 мая, 11:29
  в україні бути музикантом – прибутково?
  Це, скоріше, покликання, ніж думка про прибутки. Хоча якщо ти робиш просту популярну музику, прибуток може бути.
 • Tamila_K.
  24 мая, 11:20
  Если сравнивать условия работы музыканта в Украине в 90-х и сейчас, то что изменилось к худшему, что – наоборот? Вам лично когда работалось комфортнее?
  Сейчас сложнее попасть на телек, особенно молодым музыкантам. Но с другой стороны – появился интернет. Если занимаешься любимым делом, в любые времена тебе будет комфортно, независимо от каких-либо “рулевых”, которые пытаются ставить палки в колеса.
 • Tamila_K.
  24 мая, 11:20
    1  
  Олег, что самое нелепое и смешное о вас придумывали СМИ? И второй вопрос: с кем из украинских политиков вы хотели бы подискутировать на каком-то из наших политических ток-шоу и почему?
  Они постоянно что-то придумывают. Так как я стараюсь не афишировать свое личное, они особенно в этом направлении пытаются словоблудить. Но я не парюсь. Каждому из них вернется – Вселенная говна не прощает. 🙂 С политиками дискутировать нет ни смысла, ни желания. А вот с людьми, которые выбирают тех или иных политиков, я бы подискутировал. Так как иногда на уши не налезает, каким образом устроен мозжечок у того электората, который посадил то, что мы сейчас имеем, в Раду.
 • klim_52
  24 мая, 11:15
  Вы, если не ошибаюсь, увлекаетесь фотографией. Не планируете сделать выставку своих фото-работ? Что больше всего любите фотографировать?
  Увлекаюсь, фотографирую много. Но либо пока руки не доходят, либо пока не чувствую, что достаточно нафоткал. Фоткать люблю все, за что цепляется глаз.
 • polit_ua
  24 мая, 11:11
  На вашу думку, чи мають справді підгрунтя сьогоднішні розмови про фашизм в Україні? Ви, певно, багато їздите з концертами Україною: ви відчуваєте, що українці Сходу і Заходу різні, чи це вигадки та спекуляції політиків?
  Спекуляції! Я б дуже хотів, щоб жителі Сходу частіше їздили на Захід і спілкувалися не з політиками, а зі звичайними людьми. Тоді такого роду спекуляції ніколи не зруйнують світосприйняття цілої єдиної країни. Політики до останнього будуть намагатися розділити країну, тому що тільки так, на протистоянні, вони дуже багато заробляють. Якщо їм треба буде вигадати фашизм у цій країні, щоб залякати Схід, вони його вигадають. Чим, в принципі, вони зараз і займаються.
 • dinka
  24 мая, 11:05
  насколько тнмк требовательны и капризны?:))) когда вас приглашают на концерт, какие обязательные условия и требования у вас к площадке, к быту?
  Требовательны и капризны к звуковой аппаратуре. По бытовому райдеру – все нежненько. Разве что ананас, и тот для ди-джея.
  • polit_ua
   24 мая, 11:03
   Чи брали ви участь в акціях 18 травня? Що думаєте про розвиток історії із побиттям журналістів??
   Ні, 18 травня у мене була робота поза Києвом. Історія із побиттям журналістів виглядає як добре продумана провокація. Хоча тільки на це вони і майстри зараз – віднімати, кроїти, різати, вбивати та провокувати. Будувати вони неспроможні.
  • 4u4a
   24 мая, 10:57
   Олеже, розкажіть про вашого сина, як він росте, не виявляє бажання піти стопами батька й стати артистом? Часто з ним бачитеся?
   Сина бачу практично кожного дня. Підросте – сам скаже, ким хоче бути.
  • kud_ia
   24 мая, 10:52
   плануєте з”явитися на екранах в якихось нових телепроектах, в яких? як ставитеся до впізнаваності на вулиці, це не дратує, не втомлює, не спонукає втекти кудись за моря, де менше вас знають?
   Телепроектів не планую. Пишемо альбоми. Впізнаваність – палиця о двох кінцях. Все залежить від людини, яка до тебе звертається. Хоча іноді дуже хочеться побути наодинці, чим я із задоволенням іноді й займаюся.
  • bublik
   24 мая, 10:48
   Олег, сколько лет Вашей мотострасти? Состояли ли когда-нибудь в каком-нибудь байк-клубе? Что думаете про украинских гаишников?=)
   Четыре года езжу на моцике, но ни в какой клуб записываться не тянет, не вижу смысла. Мне хватает общения в жизни. К гаишникам вопросов никаких нет. Единственное – я настаиваю на том, чтобы сняли знак, запрещающий въезд на мотоцикле на Крещатик. При усиливающихся пробках в центре города никакого смысла в этом знаке быть не может – он только усложняет ситуацию на дорогах в центре города.
  • dinka
   24 мая, 10:39
   1) сегодня в школах последний звонок… а какие у вас воспоминания о школе, вы были прилежным учеником?:))) 2) часто ли бываете на своей малой родине – в харькове?
   1) О школе хорошие воспоминания. В прошлом году устраивали встречу одноклассников через 20 лет после выпуска. Слетелись со всего мира около 30 человек. Провели три дня в Харькове в полной эйфории. Особенно прилежным не был, но учился нормально. 2) В Харькове хотелось бы бывать чаще, так как там мама. Но как получается, так получается…
  • booklia
   24 мая, 10:32
     1  
   І ще запитання… Скажіть, а що ви думаєте про ті ініціативи, які періодично обговорюються і у нас, і в Росії з приводу заброни низки мультфільмів на підставі то пропаганди поганих звичок, то жорстокості, то ще чогось?
   Не думаю, що мультфільм може зіпсувати дитину. Краще нехай дорослі дивляться на те, які відносини вони будують із дітьми, та яку країну лишать їм за деякий час.
  • polit_ua
   24 мая, 10:28
   Які надії покладаєте на Вашу колегу по сцені Повалій у ВР, адже вона в комітеті культури? Взагалі, наскільки слідкуєте за політичним життям країни, не думали взяти в ньому активну участь, у тому ж парламенті, наприклад?
   З якогось моменту у мене складається враження, що у нас із Повалій різні сцени. Якщо Ви називаєте той безлад, що панує в Раді, політичним життям країни, то приєднуватися не те що не хочеться, а хочеться бігти якомога далі.
  • booklia
   24 мая, 10:25
   Доброго дня, Олеже. Чи продовжуєте ви працювати над дубляжем фільмів, що вам найбільше подобається у цій роботі? Який Ваш улюблений мультфільм, який мультяшний персонаж близький Вам за духом? Не хотіли б спробувати себе в якості актора? Успіхів Вам!
   Моя студія робить усе, в тому числі й дубляжі фільмів. Якщо говорити про Hollywood, то якщо запросять ще раз, то із задоволенням візьму участь. Улюблений мультфільм – “Їжачок у тумані”. У якості актора – можна. Дякую!
  • polit_ua
   24 мая, 10:19
   Вітаю, пан Олег. Як Вам новий міністр культури Новохатько? За нього артистам комфортніше працювати, ніж за попереднього? І що б Ви хотіли змінити у правилах вітчизняного шоу-бізнесу, що Вас як артиста, музиканта в ньому не влаштовує?
   Будь-яке міністерство у цьому форматі уряду займається виключно тим, що вигадує схеми, як відібрати грошей, і краще побільше. Тому від будь-яких змін у цьому уряді я не очікую нічого хорошого. Правила шоу-бізнесу змінювати не треба – треба змінювати економіку. Якщо людям дадуть можливість заробляти, то мене, як артиста, все влаштовуватиме.
  • iggy
   24 мая, 10:15
   Часто ли ТНМК принимает участие в политических, социальных или благотворительных акциях, если да – почему об этом почти не пишут, не говорят?
   Если ТНМК принимает участие в какой-либо акции, то, скорее всего, об этом напишут и поговорят, а если нет – то нет.
   • iggy
    24 мая, 10:12
    На каких международных площадках и как часто выступает ТНМК? Вам лично больше нравится выступать перед украинской или зарубежной публикой и почему?
    Куда приглашают – туда и едем. Последнее, что было – фестиваль во Франкфурте Peepl de Rock. В хорошей компании музыкантов поиграли. Нравится играть везде, куда приглашают. В любой стране публика чуть-чуть другая, но в то же время и точно такая же.
   • iggy
    24 мая, 10:11
    Олег, как вы считаете, как можно побороть “форматность” украинских телевизионных и радио эфиров, и возможно ли это у нас в стране в ближайшем будущем?
    “Форматность” не побороть никогда, и не надо тратить на это силы и энергию. Нужно просто создавать то, что нравится тебе, грубо говоря, создавать свой формат. С этого и живем.
   • Lurdes
    24 мая, 10:09
    Олеже, доброго дня. ТНМК вже багато років не втрачає популярність, гурт затребуваний. Розкажіть, у чому секрет?)) А також чи могли б ви розповісти, що новенького та цікавенького ви готуєте для своїх прихильників? Дякую.
    Секрету ніякого немає. Роби що робиш, і будь що буде. Ми, по-перше, намагаємося бути чесними із самими собою, а решта приходить. 14 червня будемо святкувати день народження гурту концертом у клубі Carribean Club та презентувати новий кліп “Фідель”, котрий у березні відзняли на Кубі. Також пишемо новий альбом.
   • paul
    23 мая, 17:37
    чи дивитеся ви “євробачення”? як ставитесь до цього конкурсу? що думаєте про цьогорічні перепетії там? зрадіють наші можновладці, якщо все ж таки перерахують бали, переможницею виявиться українка, та доведеться готуватися ще й до проведення “євробачення”?
    Спеціально не дивлюся, але інформацію збираю. Ставлюся до конкурсу рівно, це зовсім не моя музика. Про перипетії – не зовсім у матеріалі, але наші можновладці завжди зрадіють можливості розпилити ще шматочок будь-якого бюджету.
   • paul
    23 мая, 17:31
    які враження залишилися від куби? що найбільше здивувало, запам’яталося?
    На Кубі повітря іскриться, тому саме це і запам’яталося. А всі наші враження ми зараз намагаємося змонтувати в кліп “Фідель”, який 14 червня всі побачать в Carribean Club.
   • valeria_korniuk
    21 мая, 21:34
    Чи плануєте Ви виступи по маленьких містах України?
    Ми завжди раді розширити свою географію, навіть якщо це маленьке місто, тому будемо раді будь-яким пропозиціям. Маленькі міста завжди мають свій неповторний шарм.
   • valeria_korniuk
    21 мая, 21:33
    Яка Ваша найулюбленіша книга?
    “Маятник Фуко”.
   • valeria_korniuk
    21 мая, 21:33
    За творчістю яких українських діячів ви стежите?
    Вчора був на концерті “Даха Браха”, отримав море задоволення – вони нереально круті. Цікаво, що роблять “Бумбокс”, “Димна суміш”. Намагаюся відслідковувати Жадана, Прохаська.
   • valeria_korniuk
    21 мая, 21:33
    Добрий день! По-перше хотілося б висловити велику подяку за Ваші пісні. Вони допомагають мені жити. А тепер до запитань. Олеже, поділіться, яка пісня з Вашого репертуару Вам більше до душі, яка з них викликає мурахи на шкірі?
    Дякую, ми стараємося. Важко обрати якусь одну пісню, тому що всі вони переживаються по-справжньому. Може, пісня “Тікаю” (якщо зі старого), а так – кожна нова пісня стає улюбленою.

Залишити коментар

Filed under "ТНМК", Михайлюта Олег (Фагот, ТНМК)

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s