Тарас Тополя, гурт «Антитіла»: З економічної точки зору займатися музикою в нашій країні просто не вигідно

7 липня 2011 р.

Тарас Тополя

Гурт «Антитіла» запам’ятався українським глядачам ще у 2007 році, коли брав участь у популярній тоді телепередачі «Шанс», піснею «Я не забуду першу ніч». Вони були єдиними учасниками проекту, які виступили живим складом і виконали власну пісню. Сьогодні у хлопців доволі щільний концертний графік, але попри це нам вдалося зустрітися з солістом гурту Тарасом Тополею і дізнатися, що відбувається у їхньому творчому житті.

Чи вже відома дата виходу Вашого нового альбому? Чим здивуєте своїх слухачів?

Дата поки невідома. Я вже багато разів казав, що ми плануємо його видавати, але через деякі фактори це не вдавалося. Зараз скажу, що це станеться восени з презентацією російськомовних пісень і відеокліпу на одну з них. Щодо того чим здивуємо, то ми ніколи не намагались здивувати. Можливо, якісною музикою. Буде більше рокового матеріалу.

Чим зумовлена орієнтація на російський ринок?

На нього вся країна орієнтується. Взагалі Україна постійно на когось орієнтується. У нас і з англійською мовою усе нормально. Ми мали можливість виступати на фестивалі Sziget, де половину своєї програми співали англійською. Але на Заході велика пропозиція і малий попит, тому це дуже далека перспектива.

У Вас зараз дуже напружений графік, який з останніх концертів запам’ятався найбільше і чому?

Напевно, у Вінниці. Було дуже душевно, відбувся гарний енергетичний обмін між виконавцями і глядачами. Найгірше, чомусь, Тернопіль реагує на «Антитіла», а найкраще – це Львів, Харків, як не дивно, Донецьк дуже порадував.

Як виникла ідея записати спільну пісню з гуртом «Т.O.T.A.L.»?

Просто. Наш звукорежисер і аранжувальник Максим Сиволап – давній фанат Макса Фадєєва і всього, що той робив. Він зв’язався з Мариною Черкуновою (солістка гурту «Т.O.T.A.L.». – ред.) і запропонував їй. Вони послухали пісню «Весна-Любовь» і навіть особливо не радились, а зразу сказали, що їм це цікаво.

1

Найгірше, чомусь, Тернопіль реагує на «Антитіла»

З ким ще хотілося б заспівати дуетом?

З Тамарою Гвердцителі. Але, чесно кажучи, я не фанат дуетів. Тому, якщо робити дует, то на контрастах. Ми заспівали дуетом з «Новым союзом» (це гурт, який читає російськомовний реп) і реалізували у пісні «Вибирай». Не знаю з ким ще конкретно хотів би заспівати дуетом, головне, щоб ті люди робили якісну музику

Чому Ви припинили співпрацю з «Catapult music»?

Тому, що не реалізовувалися поставлені цілі. Результат нашої співпраці виявився не таким, як ми очікували. От і все. Але у нас залишилися хороші стосунки і з продюсером Іллею Кириченком, і з тими, хто співпрацював з «Catapult music» на той час («Пара Нормальных», Alyosha). Наразі з нами ведуть переговори декілька зацікавлених агентств, бо я прибічник того, що артист повинен займатися творчістю, а менеджери – менеджментом.

Хто пише пісні для «Антитіл»?

Я пишу. Більшість пісень сам, хоча останнім часом аранжування робили з гуртом. Одним словом, по-різному, як муза прийде. Але тексти, безумовно, всі мої.

Як часто в основу текстів лягає автобіографічний момент?

Є два фактори, які спонукають мене писати тексти: фактор внутрішнього переживання і фактор зовнішнього споглядання за людьми, за ситуаціями. Звичайно, у все це домішується розважальна складова, тому що артист повинен у першу чергу розважати. Не лише змушувати задуматися, а й приносити задоволення. Тому наші пісні дуже різні: деякі легкі за змістом, деякі трохи глибші.

Чи змогли б Ви покинути Україну, щоб працювати за кордоном?

Звичайно. Якщо випаде така можливість, я в першу чергу це зроблю. Для того, щоб артист зміг себе реалізувати, має бути попит на його музику, а він у нашій країні практично відсутній. Я маю на увазі україномовний продукт. Це не новина, що українські артисти є успішними тут тоді, коли їх признає Москва. Та й з економічної точки зору займатися музикою в нашій країні просто не вигідно.

2

У мене є певна життєва філософія, яка не дає мені ні судити людей, ні розчаровуватись у їхніх вчинках

Коли востаннє розчаровувались?

Можливо, два роки тому. В мене є певна життєва філософія, яка не дає мені ні судити людей, ні розчаровуватись у їхніх вчинках. Я можу бути чимось пригніченим або на щось злитися, але це лише внутрішні мимовільні і неважливі прояви мого єства. Чому розчаровуватися? Ми всі однакові.

Що піднімає Вам настрій?

Тестостерон. Це все хімія, бо настрій піднімає те, що тебе насолоджує. Якщо тобі нічого не приносить насолоди, то ти ходиш у депресії. Все просто. Для мене депресія – це тоді, коли тобі нічого не хочеться. Ти перебуваєш у стані незаповненості. Це з кожним буває і всім властиво.

Як виходити зі стану депресії?

Наповнюй себе. Якщо не виходить, знаходь собі іншу забавку. Я просто до цього ставлюся.

А більшість пісень пишуться у стані наповненості чи незаповненості?

Ти – або наповнений дівчиною, або ненаповнений, тобто закоханий, або незакоханий. Я пишу тоді, коли закоханий. Ми – як радіо, якщо десь чуємо якусь ситуацію, емоцію чи переживання, яке з нами траплялось, то воно до нас стає ближче. Тому я намагаюсь якісь емоції виливати у піснях, бо, можливо, хтось і ще переживав цей стан. Я ніколи не ідеалізую кохання, бо воно конечне.

Ви не вірите у вічне кохання?

Вірю. Але воно не таке.

by Анна Середа
фото – Ліза Сироїд

Джерело: Інтерв’юер

Залишити коментар

Filed under "Антитіла"

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s