«Крихітка» вболіває за Україну та українське довкілля

8a61d25fe789d2c19a5c822bbb954a51.jpg

У Дніпропетровську пройшов виступ одного з найцікавіших українських музичних колективів – гурту «Крихітка», рідкісної рок-команди, що можна побачити на телеекранах.  Команда цікава не тільки безумовно висококласною музикою та якісними текстами українською. Окрім цього, гурт впроваджує невелику, але дієву екологічну ініціативу, а учасники колективу відрізняються сучасною громадянською позицією. Вокалістка гурту Каша Сальцова (Саша Кольцова) відповіла на декілька запитань «НС» та передала вітання Новомосковську.

 

Що за незвичний виступ відбувся у вашого гурту у Дніпропетровську, чим він відрізняється від попередніх?

Всі попередні концерти у Дніпропетровську у нас відбувалися у повному складі, тобто з живим барабаном і басом. Ця програма зроблена спеціально для невеликих майданчиків, тих що акустично важко визвучити, ми звемо її електропрограмою, тому що на сцені лише два музиканти. Барабани та бас ми переробили у play back і переаранжували пісні. Тому ми з Колею вдвох на сцені: він грає гітарні партії, я виконую вокальні і трішечки підіграю собі на інструменті.

На сайті «Крихітки» працює цікаве голосування: люди, що хочуть піти на клубний концерт гурту, можуть залишити назву свого міста і місто, що збирає 150 бажаючих, автоматично потрапляє в гастрольний план групи. Це правда працює? Давно ви використовуєте цю систему?

Десь вже півтора року. Але ми прекрасно розуміємо, що люди, які дуже сильно хочуть нас бачити, вони голосують з двох-трьох e-mail’ів, і в результаті, якщо від міста зареєстровано понад 200 голосів, то насправді на концерт цілком може прийти 70. Тому ми звичайно слідкуємо, щоб економічний сенс був, тому що ми маємо виїхати, розрахуватися за квітки, за бензин, за готель, музиканти мають отримати гонорари. Але в принципі ця система цілком себе виправдовує.
Щоправда ми цього разу недостатньо зважили на те, що відбувається Євро, наприклад, наш концерт у Харкові, який зазвичай збирає не менше 150 людей, відвідало менше.  Але ми, принаймні, знаємо, у яких містах нас чекають більше, знаємо, що, наприклад, до Черкас або до Кам’янця-Подільського немає сенсу їхати, бо там просто не прийде та аудиторія, яка хоче нас почути.

Розкажіть, будь ласка про цікавий екологічний проект, який ви також реалізуєте на сайті гурту. Ось ви продаєте та даруєте багаторазові сумки для покупок – екоторби. Цей проект не є прибутковим, але зараз модно робити щось для захисту довкілля. Чи вважаєте ви, ваш гурт, піонерами у цьому напрямку в Україні?

Це проект який ми придумали, потім він переріс у якісь колаборації, і пішов собі далі. Ми називаємо це громадською еко-ініціативою, тобто ми нагадуємо людям, що існує проблема надлишкового споживання пластику в Україні, що ніхто не займається його переробкою, і в той же час ми показуємо приклад, самі використовуючи екоторби, нагадуємо всім, що потрібно ходити до крамниці з власним пакетом. Мені здається, що не лише ми займаємося цим еко-трендом і цілком реальним є те, що він вже набуває масовості. Мені здається, що нам принаймні започаткувати, просунути цю ідею вдалося за допомогою масс-медіа і ми продовжуємо випускати свою ліню екоторб, яку можна придбати на нашому сайті, до того вони є достатньо симпатичні, на мій погляд.

Головна тема останніх тижнів – звісно ж, футбол. Як ви особисто та гурт «Крихітка» ставляться до чемпіонату: за кого вболіваєте, чи брали участь у багаточисленних заходах у рамках Євро?

Так, ми брали участь у концерті, що був присвячений приїзду кубку Анрі Делоне в Україну, а я дивилась всі матчі з українською збірною. Зазвичай, коли раз на 2-4 роки я згадую про футбол, я вболіваю за збірну Іспанії або за «Реал». Я не розбираюсь у футболі, але коли вся країна в цьому масовому психозі, так чи інакше піддаєшся цьому.

 

 

 

 

 

Розмовляла Ірина Єгорова

 

 

 

 

Джерело: NS

Залишити коментар

Filed under "2011-2013", "Крихітка", Кольцова Олександра (Крихітка)

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s