Дмитро Ігнатов про новий альбом Роллікс

 

27.02.2012

Спеціально для  www.rock.kiev.ua:

Як відомо, херсонський альтернативний колектив Роллікс представить невдовзі свій новий, другий в дискографії, альбом. Він матиме назву «Перетворись на зброю». Дата його релізу – 12 березня. А вже 14 відбудеться презентація в столичному клубі «44». Про альбом докладно розказав лідер «ролліксів» Дмитро Ігнатов.
Нарешті стала відома дата вашого другого альбому. Чому 12 березня?
У даті 12 березня нічого особливого немає. Спочатку ми визначили дату презентації, а згодом – дату релізу. Тобто дата релізу прив’язана до дати презентації альбому в Києві. Звісно, хотілося представити альбом раніше, але поспішність може негативно вплинути на якість організації заходу.
Чому саме «Перетворися на зброю»?

Перетворися на зброю – це фраза з приспіву пісні Бий/Бий. Ця пісня задає настрій всьому альбому, тому вирішено було так само назвати альбом. Крім того, «перетворися на зброю» уже давно у всіх на слуху, тому при оголошенні цієї назви одразу зрозуміло, про що іде мова. Ця фраза присутня і на наших фірмових футболках, які ми розповсюджуємо серед фанів з 2008 року.
Ми живемо в агресивній середі, де постійно доводиться торувати собі шлях до успіху і щастя, виборювати місце під сонцем – і тут важко не уникати конфлікту у відносинах. Тому іноді доводиться перетворюватися на зброю, аби протистояти натиску сил, які тобі заважають, які створюють перепони. Це не заклик до фізичного насилля, як може здатися на перший погляд. Це не прояв агресії чи неповаги до оточуючих. Це відповідь агресивному світу. Інакше, якщо ти не будеш протистояти, тебе знищать. Не дозволяйте нікому себе нищити – це основна ідея.


Альбом буде виходити лиш на фізичному носії, чи паралельно з’явиться для вільного завантаження?
Альбом буде представлений на фізичному носії, в електронному вигляді на усіх популярних Інтернет-ресурсах типу iTunes. У вільному завантаженні він з’явиться хіба що завдяки несумлінним користувачам, які викладуть його в Інтернеті. На даний час уже 5 пісень з цього альбому перебувають у вільному завантаженні, в тому числі на нашому офіційному сайті rolliks.com.ua.
Вже давно можна було чути деякі сингли з нового альбому. Всі вони стали беззаперечно хітами. Яка наступна пісня з платівки піде в ротацію?
Наступним синглом стане пісня «Для надто балуваних». Це жартівлива, стьобна пісня про «тьолку». Було дві робочих назви: спочатку «Сіські» (ми її так називаємо між собою) і «Я не гратиму у твою гру». В решті зупинилися на «Для надто балуваних» (як в тому анекдоті: Ваша Галя балувана). Всеукраїнська радіо прем’єра пісні відбудеться 4 березня. Як правило, на кожний сингл з нової платівки ми знімаємо відео. Як буде на цей раз, поки я не знаю.
Відеоробіт нових не плануєте?
Плануємо нові відео роботи. Але у нас в колективі не всі підтримують цю ідею. Наприклад, я дуже захоплююся знімальним процесом. Для мене це певна магія, тому я завжди наполягаю на створенні відео робіт. Існує принаймні ще три невиданих пісні, на які варто, на мою думку, відзняти відео. Час покаже.
Хто допомагав вам у записі альбому? Кого можна буде ще почути на платівці? Знаю, ви в свій час співпрацювали з Noize MC (чи планували?). Алєксєєв не приймав жодної участі в записах?
Ми не співпрацювали ще з Нойзом: я обговорював з ним можливість участі у нашій пісні. Є попередня згода, але через щільний гастрольний графік їхнього колективу та роботу над новим альбомом Noize MC, остаточна крапка у цьому питанні не поставлена. Але думаю з часом ми це доведемо до логічного завершення. Поки що подробиці і не буду оголошувати. 1 квітня ми граємо на концерті Noize MC в Одесі в рамках їхнього туру містами України. Можливо, якраз тоді ми визначимося остаточно зі спільною піснею.
Альбом має концепцію? Яку?
Альбом не має якоїсь чітко визначеної концепції. Я, хіба що, можу навести цитату з пісні «НЕСЕМО», яка в принципі може бути відповіддю на це питання: «Ми несемо вірний кач! Захищайся від подач! Обережно голови! Розпалюємо полум’я!» Ця концепція стане більш зрозумілою читачу, якщо він завітає на будь-який з наших виступів. Це треба відчути!
Буде всеукраїнський тур в підтримку?
Наразі ми не плануємо робити всеукраїнський тур, але не виключаємо такої можливості.
Скажи фразу з будь-якої нової пісні, яка може стати девізом чи настановою:
«У мінусі є плюс» (це фраза з нової пісні, яка не увійшла до альбому, а буде представлена в наступному). Мається на увазі наступне: якщо трапляється щось погане, знайди в ньому щось хороше. В кожному мінусі є плюс. Треба вміти його (+) знайти: буквально, можеш домалювати одну вертикальну рисочку «|» і з мінуса (-) отримаєш (+). Це не складно.

Дмітрій Войналовіч

Джерело: Роллікс

Залишити коментар

Filed under "Роллікс"

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s