Чат з лідером гурту Mad Heads XL Вадимом Краснооким

Вадим Красноокий
Лідер гурту «Mad Heads XL» 
12 марта 2012 года в 13.00
 
12 Марта, 13:06 : Snoopy
Вопрос: Как вы относитесь к «русскому року»?
Ответ: З музичної точки зору – більше люблю західний. З роками мене більше почали цікавити тексти і «русский рок» став звучати для мене цікавіше.

12 Марта, 13:07 : циник

Вопрос: Когда группа Mad Heads только появилась, и вам, участникам группы, было до 20-ти, название было оправдано. А сейчас или лет через двадцать будет ли оно оправдано, на ваш взгляд? Или «сумасшедшей головой» можно оставаться в любом возрасте?)))
Ответ: Можна і треба, бо інакше нудно жити. Хоча інколи мені здається, що це не я божевільний, а весь світ навколо мене.
11 Марта, 08:20 : Natalii
Вопрос: Доброго дня, Вадим!
Ваше ставлення до того, що все більше молодих талановитих мріє знайти пристойну роботи закордоном та назавжти покинути Україну.
не засуджую їх ні в якій мірі, наш світ стає все більш глобалізованим, а тут жити важко молоді, важко “пробиватися”, нема гідної роботи, зарплпти, і т.д.
Вам це вдалося, знайти собі роботу до душі, щоВи можете порадити нашим дітям? як їм змінити своє , та й наше з Вами, життя на краще?
Дякую.
Наснаги Вам
Ответ: Проблема еміграції не є чимось новим. Зокрема, в США і Канаді, де ми нещодавно виступали, українці з’явилися понад сто років тому. Але тоді у них не було своєї держави. Тепер вона є, і розбудовувати її, мені здається, значно перспективніше, ніж шукати щастя на чужині. Україна має всі необхідні ресурси і можливості для того, щоб бути провідною країною світу. І якщо нам щось не подобається, починати пошук причин треба з себе. Я впевнений, що у нас все вийде.

10 Марта, 11:56 : chyk
Вопрос: Доки звучить українська пісня – надія є!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Питання: Чи і в побуті звучить українська мова, чи дітки ваші насолоджуються її звучанням? Нехай Бог вас благословляє на збереження і торжество духу українського.
Ответ: Я з народження російськомовний, але вже чотири роки використовую українську як основну мову спілкування, в тому числі в побуті. Співати українською почав значно раніше.

09 Марта, 21:22 : Варяг Киев
Вопрос: Ребят спасибо за песню и клип Чорні очка. Кто кстати придумал эту оригинальную идею в клипе? Настолько хорошо вписалось в песню!!!
Ответ: Кліп на пісню «Чорні очка» знімали відомі режисери і кліпмейкери брати Ігор і Олександр Стеколенки. Основна ідея кліпу, здається, належить Ігореві.

07 Марта, 19:14 : nazar11
Вопрос: Вітаю. Дуже подобаються ваші пісні,енергетика на концертах,так тримайте! У мене декілька питань. 1 Чи достойна чорношкіра Гайтана представляти Україну на Євробаченні? 2 Як відпочиваєте,чи полюбляєте екстримальний відпочинок? 3 слабо у травні приїхати в Черкаси на фестиваль “Трипільські зорі” і разом з своїми фанами відірватись під Український етно-рок? Запрошуємо!!!
Ответ: 1) Гайтана – українська співачка. Я не бачу жодних причин, чому б їй не представляти Україну скрізь, де це тільки можливо. Оцінка людей по кольору шкіри – це теорії, які довели свою повну неспроможність у зовсім недалекому минулому.
2) Щойно повернувся з Карпат, де катався на лижах.
3) В Черкаси запрошуйте – приїдемо.

11 Марта, 08:46 : Natalii
Вопрос: 2. питання
Я розумію Ви людина зайнята, вибачте,але мене цікавить ще одне.
Як змінити наше життя на краще, або для початку хоча б “уйти” цю “проффесіональну” владу?
Розумієте, мені як жінці, дуже не хочеться спілкуватися з власними дітьми по скайпу в майбутньому…
Ответ: На Ваше запитання не відповісти парою фраз. Та й готових рецептів у мене немає. Але Ваша небайдужість – це дуже добрий знак. Давайте разом будемо шукати відповіді на запитання про життя в нашій країні, які нас турбують.

11 Марта, 12:32 : hargrou
Вопрос: Сплошной этно рок,а не кажется ли Вам,что использование автентичной музыки требует от исполнителя хорошей профессиональной”выучки” ,в противном случае всё это начинает выглядеть как дешёвый китч, ,на мой взгляд ,это относится ко многим украинским исполнителям работающих в этом направлении .
Ответ: Я, на жаль, знаю не так багато українських виконавців, які грають етно-рок. Хотілося б, звичайно, і більше, і якісніше.

12 Марта, 09:58 : Лёля_
Вопрос: Вадим, что вы считаете наибольшим достижением в своей жизни?
Ответ: Те, що ось уже 20 років мені вдається займатися улюбленою справою.

12 Марта, 09:59 : Лёля_
Вопрос: Планируется ли выход новых альбомов и клипов? Когда?
Ответ: Нещодавно ми запустили в радіо-ефір нову пісню «Весна». Плануємо на неї знімати кліп. Влітку цього року вийде наш англомовний альбом у Німеччині, а новий диск для України будемо готувати на наступний рік.

12 Марта, 10:00 : Лёля_
Вопрос: В каких городах Украины будут ближайшие концерты Mad Heads?
Ответ: В найближчі два тижні виступаємо в київських клубах. Про інші концерти повідомляємо по мірі їх підтвердження на офіційному сайті – madheads.kiev.ua.

12 Марта, 10:24 : незнайко
Вопрос: а ви будете виступати на підтримку якоїсь політичної сили перед осіннім виборами? кого на сьогодні готові підтримати?
Ответ: Точно знаю, кого не буду підтримувати – діючу владу.

12 Марта, 10:25 : незнайко
Вопрос: наскільки на вашу творчість впливає політика?
Ответ: У мене немає відверто політичних пісень, але політика, як один із невід’ємних аспектів нашого життя, безумовно, створює настрій і надихає на творчість.

12 Марта, 10:26 : незнайко
Вопрос: ви активно виступали під час помаранчевого майдану. не шкодуєте про це зараз? не залишилося розчарування?
Ответ: Я вважаю «Помаранчевий Майдан» важливим моментом формування української нації і пишаюся тим, що мені довелося бути свідком цих подій. Сподіваюся у найближчому майбутньому українці так само будуть здатні відстоювати свої інтереси, одночасно доводячи свою зрілість і толерантність.

12 Марта, 10:30 : vula
Вопрос: Вадиме, в чому секрет хітової пісні? Як народжується хіт? Кому, як не вам, авторові пісні “Надія є”, це знати!))
Ответ: Насправді я знаю, як народжуються пісні. А хітами деякі з них призначають слухачі. Якби у мене був гарантований рецепт створення хітів, я би клепав їх щодня.

12 Марта, 10:32 : любава
Вопрос: а вы хотели ли в детстве стать музыкантом или мечтали о другой профессии?
хотели бы вы, чтобы ваши дети, пошли по вашим стопам?
Ответ: Я не думав з дитинства бути музикантом, але музика в моєму житті постійно була присутня. Ближче до закінчення школи це була рок-музика. Але в СРСР не було професії рок-музикант, тому вчився я на інженера. А вийшло так, як хотіло серце.
Що ж до моїх дітей. Я хотів би, щоб вони знайшли себе. А в чому саме – це їм вирішувати.

12 Марта, 10:33 : Джуди
Вопрос: Здравствуйте, Вадим. Что, на Ваш взгляд, все-таки является определяющим для артиста – талант или трудолюбие? Спасибо!
Ответ: Я вважаю, що всі люди талановиті, але, звичайно, не всі мають талант артиста. Це обов’язкова складова для успіху. Але без працелюбності, наполегливості, вміння розуміти свою мрію і йти до неї будь-який талант легко протринькати. Мені доводилося бачити такі приклади в житті, це дуже сумно.

12 Марта, 10:35 : kasya
Вопрос: вам приходилось много выступать не только в украине, но и за рубежом. отличается ли аудитория в разных странах? где наиболее эмоциональная публика, где – сдержанная?
Ответ: На наших концертах танцюють в усіх країнах. Нещодавно був тур по Німеччині, і німці запалювали так, що й від наших не завжди побачиш. Особливо під українські народні пісні в нашій обробці.

12 Марта, 10:37 : kasya
Вопрос: у вас никогда не возникало желания уехать жить и работать в другую страну?
Ответ: Я люблю подорожувати різними країнами, і професія музиканта мені в цьому дуже допомагає. Але жити мені подобається в Україні.

12 Марта, 10:38 : kasya
Вопрос: что, на ваш взгляд, необходимо менять в правилах украинского шоу-бизнеса?
Ответ: Український шоу-бізнес все ще в пелюшках, його треба ростити.

12 Марта, 10:40 : kasya
Вопрос: сейчас стало модным, когда в певцы и певицы рвутся люди самых разнообразных профессий, немало политиков… как в относитесь к подобного рода “артистам”?
Ответ: А тим часом від музикантів хочуть, щоб вони малювали картини, каталися на ковзанах і займалися безліччю інших справ, бо про це читати в жовтій пресі цікавіше, ніж послухати новий альбом. 🙂

12 Марта, 10:41 : kasya
Вопрос: возникало ли у вас когда-нибудь желание проявить себя под куполом верховной рады, как в свое время экспериментировали руслана и вакарчук?
спасибо за ответы!!!!
Ответ: Політика в Україні є настільки нездоровим явищем, що в мене ніколи не виникає ані найменшого бажання до неї долучатися.

12 Марта, 10:48 : зяма
Вопрос: Чи є у Вас особливо докучливі фанати, фанатки? Як ви з ними “боретеся”?=)
Розкажіть якусь смішну історію, пов’язану з Вашими шанувальницями?
Ответ: Ми з фанатами не боремося, особливо з фанатками. Ми їх любимо. А ситуації бувають дуже різні. Наприклад, десь рік тому одна дівчина вкусила мене за литку в момент виконання гітарного соло.

12 Марта, 10:48 : зяма
Вопрос: Коли Ви востаннє сміялися до сліз і з чого? Дякую! Нехай Вам щастить!
Ответ: Наприклад, у ситуації, про яку я згадував у попередньому запитанні, було і смішно, і боляче до сліз.

12 Марта, 10:52 : Andriy
Вопрос: Вадиме, з позиції вашого досвіду і років, скажіть, наскільки і чим саме відрізняються люди, народжені в СРСР та після його розпаду? Особисто Ви пишаєтеся тим, що народжені в СРСР?
Ответ: Не бачу, чим тут можна пишатися. Але добре пам’ятаю те життя. І молоді люди, які сьогодні ідеалізують СРСР і вірять в те, що в ті часи жилося краще, ніж тепер, просто ніколи не стояли чотири години в черзі за м’ясом. Сьогоднішнє життя непросте, але дає особистості більше можливостей проявити себе.

12 Марта, 10:56 : Darka
Вопрос: Доброго дня! Як живеться укр-ким артистам за нинішньої влади? Чи змінилося щось кардинально зі зміною влади?
Яким ви бачите майбутнє нашої країни?
Наперед вдячна за відповіді. Удачі!
Ответ: Нинішня влада вже встигла прийняти декілька законів, спрямованих проти діяльності українських артистів. Тому у мене з’явився особистий інтерес, щоб влада в нашій країні змінилася. В цьому бачу майбутнє.

12 Марта, 11:09 : sim-sim
Вопрос: Какой самый странный подарок вам приходилось получать?))))
Вообще, что для вас в подарке главное – оригинальность, практичность, цена..?
Ответ: Мені якось на день народження один приятель музикант подарував свою картину. Це було щось «дивне». А взагалі мені найбільше подобається, коли люди дарують мені щось потрібне – це означає, що вони мене добре знають.

12 Марта, 11:12 : Cat
Вопрос: Что является недостатком или сопутствующим неудобством популярности?
Вас не тяготит любопытство СМИ и ваших поклонников к подробностям личной жизни, чему-то, что не имеет отношения к творчеству?
Ответ: Оця цікавість до особистого, яка значно перевищує цікавість до самої творчості, причому бажано, щоб в особистому можна було знайти щось скандальне, це і є той найбільший недолік, про який Ви питаєте.

12 Марта, 11:13 : Cat
Вопрос: Практически ни одна светская тусовка не обходится без вашего в ней участия. Вам действительно подобное времяпровождение доставляет удовольствие?
Ответ: О, ні! Я буваю, можливо, на двох тусовках із десяти, куди кличуть. І далеко не на всіх затримуюся на довго.
А Ви уважно слідкуєте за світськими хроніками. Не набридає?

12 Марта, 11:19 : zdrav
Вопрос: Правда ли, что вы вегетарианец? Как пришли к такому образу жизни – исключительно из-за стремления к здоровому образу жизни или есть определенный религиозный подтекст?
Ответ: Я справді вегетаріанець. А зараз, під час посту, 100%-ний веган. Здоров’я – це основний мотив, але не можна відокремити фізичне від духовного, бо все дуже тісно пов’язано. Ви перестаєте їсти м’ясо, і в голову приходять нові думки, починаєте спілкуватися з іншими людьми, читаєте інші книжки і т.д.

12 Марта, 13:05 : lexus
Вопрос: чи співаєте ви колискові синові?
Ответ: Співав, коли він був зовсім маленьким. А зараз ми читаємо книжки.

12 Марта, 13:06 : Снігуронька
Вопрос: Україна і Ваш гурт одного віку. Які схожі уроки доводилося їм засвоїти?
Ответ: Наприклад, в середині 90-х, коли ми почали гастролювати в європейських країнах, ми завжди наголошували, що ми – український гурт. Хоча співали тоді тільки англійською. Разом з тим, між собою ми спілкувалися російською. І одного разу друзі в Іспанії запитали мене, чому так. Я тоді не зміг дати їм однозначну відповідь. І це питання не давало мені спокою аж до того часу, коли я просто не перейшов на українську.

12 Марта, 13:08 : Андрусь
Вопрос: Розкажіть про найнеадекватніший вчинок ваших прихильниць…
Ответ: Я вже згадував про ту, яка вкусила за ногу. На моїй пам’яті це було найкрутіше.

12 Марта, 13:09 : Talaman
Вопрос: Ви плануєте відвідати матчі Євро-2012? Взагалі, що реально країна отримає від цієї події?
Ответ: Реально це зближення з Європою. Можна скільки завгодно говорити критичні речі, але буде багато і позитиву. Якщо пощастить, спробую потрапити на якийсь із матчів. Але більш вірогідно, що будемо в цей час виступати в якійсь із фан-зон.

12 Марта, 13:09 : lazy
Вопрос: Как вы боретесь со звездной болезнью? У кого из украинских артистов она есть, по-вашему?
Ответ: Через «зіркову хворобу» проходять всі відомі люди. Просто не всі одужують. Оскільки гурт «Mad Heads» довгий час був широко популярний у вузьких колах, мені «зіркова хвороба» надавалася малими дозами, як щеплення. Тому, мені здається, зараз такої проблеми немає.

12 Марта, 13:10 : Ameli
Вопрос: Если бы вы не стали артистом, то кем бы вы были?
Ответ: Мені здається, я міг би спробувати себе лікарем. Насправді це близькі професії. Медицина лікує тіло, а музика – душу.

12 Марта, 13:37 : Dafny
Вопрос: Чим Ви цікавитесь, окрім музики?
Може у Вас є які хоббі?
Ответ: Останнім часом це гірські лижі.

12 Марта, 13:37 : Dafny
Вопрос: Чи любите Ви читати? Якщо так, то що останнє хороше прочитали? Щоб порадили почитати?
Ответ: Читати я люблю. Остання книжка, яку читав – свіжий роман Віктора Пєлєвіна, якого в принципі дуже люблю. Але ця книжка вперше не зачепила.
Мій світогляд в сучасній популярній літературі – це «Алхімік» Коельо і «Ілюзії» Річарда Баха.

12 Марта, 13:38 : Elf
Вопрос: Яку музику Ви слухали у дитинстві-юності? Хто сформував Ваші музичні смаки? Хто був Вашим кумиром?
Ответ: В середніх класах школи я захоплювався групою «The Beatles». Потім слухав багато різної рок-музики, потім довгий час тільки рокабілі та сайкобілі. Музикант, який справив на мене найбільше враження – гітарист Браєн Сетзер.

12 Марта, 13:49 : Аліса__
Вопрос: У Вас дуже красиве прізвище 🙂
Ответ: Дякую. Часто питають, чи це не псевдонім. 🙂
Джерело: Главред

Залишити коментар

Filed under "Mad Heads XL", Красноокий Вадим

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s